Elitserien:Indianerna Kumla vs Dackarna Malilla teljes verseny (videó)

Az Elitserien bajnokság harmadik fordulójának egyik meccsét teljes egészében megnézheti mindenki,akinek kedve szottyan rá.Ahogy a felvételből is kiderül volt néhány érdekes pillanat ezen ez eseményen.Az egyik érdekes momentum a harmadik futamban történt,ahol az Indianerna versenyzője Fredrik Lingren egy 12.évvel ezelőtt felállított pályacsúcsot tudott megdönteni.

Ebben az évben Lindren a Marcel Gerhard által megálmodott GTR motorral rója a köröket,és eddig nagyon sikeresnek működik az együttműködés.Emlékezzünk vissza tavaly a brit Chris Harris is próbálkozott ezzel a típussal,de valahogy a britnek nem sikerült nagyot alakítania.

A mérkőzést végül a hazai Indiánok nyerték meg 51-39 arányban,és a legjobb pontszerzők Niels Kristian Iversen,és Fredrik Lindgren voltak. A vendégek legjobb motorosa ezen a keddi versenyen Patryk Dudek volt