News
Loading...

Junior vb 1.selejtező Pardubice - Maksym Drabik nyerte a versenyt,Benkő Roland a vert mezőnyben


Ma rendezték meg a junior egyéni világbajnokság 1.selejtező körét Pardubicében,ahol a lengyel Maksym Drabik maximális pontszámmal nyerte meg a viadalt.Második helyen az orosz Viktor Kulakov végzett,míg a harmadik hely sorsát a külön-futamban megszerzett győzelmével a dán Patrick Hansen szerezte meg.

Ebből a fordulóból csak az első négy motoros kvalifikálta magát a döntőbe,és ők már biztos tagjai a háromfordulós világbajnoki döntőnek.Talán ezután a nap után a legszomorúbb a svéd tehetség Joel Andersson,akinek a megszerzett 11 pontja sem volt elegendő továbbjutáshoz.

Nem sikerült a bravúr az egyetlen magyarként résztvevő Benkő Roland számára,hiszen a Speedway Nagyhalász vaspapucsosának a megszerzett 5.pontja csak az összetett 12.helyre volt elegendő.

Rony ,és segítője Szabó István (Parbubice)


Végeredmény 1.selejtezőkör Pardubice
1. Maksym Drabik (POL) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Viktor Kulakov (RUS) - 13 (3,3,1,3,3)
3. Patrick Hansen (DK) - 12+3 (2,3,3,2,2)
4. Adam Ellis (GB) - 12+2 (3,2,3,2,2)
-----
5. Joel Andersson (S) - 11 (1,3,2,2,3)
6. Kenny Wennerstam (S) - 9 (3,2,2,1,1)
7. Stanislav Melnichuk (UA) - 9 (2,2,1,3,1)
8. Viktor Trofimov (UA) - 9 (2,2,2,1,2)
9. Nick Skorja (SLO) - 6 (d,F,0,3,3)
10. Zdenek Holub (CZ) - 6 (2,1,1,1,1)
11. Frederik Jakobsen (DK) - 5 (0,0,3,0,2)
12. Benkő Roland  (H) - 5 (1,1,0,2,1)
13. Ondrej Smetana (CZ) - 4 (0,1,2,1,d)
14. Davis Kurmis (LV) - 2 (1,1,0,0,0)
15. Denis Zvorigi (LV) - 1 (0,0,1,0,0)
16. Michal Tomka (SLK) - 1 (1,0,0,d,0)
-
17. Michal Skurla (CZ) - N
18. Josef Novak (CZ) - N

Futamról-futamra:
1. Drabik, Hansen, Kurmis, Skorja (d)
2. Wennerstam, Trofimov, Benkő, Smetana
3. Kulakov, Holub, Tomka, Zvorigin
4. Ellis, Melnichuk, Andersson, Jakobsen
5. Andersson, Trofimov, Kurmis, Tomka
6. Kulakov, Melnichuk, Smetana, Skorja (F)
7. Hansen, Ellis, Benkő,Zvorigin
8. Drabik, Wennerstam, Holub, Jakobsen
9. Jakobsen, Smetana, Zvorigin, Kurmis
10. Ellis, Trofimov, Holub, Skorja
11. Hansen, Wennerstam, Melnichukk, Tomka
12. Drabik, Andersson, Kulakov, Benkő
13. Melnichuk, Benkő, Holub, Kurmis
14. Skorja, Andersson, Wennerstam, Zvorigin
15. Kulakov, Hansen, Trofimov, Jakobsen
16. Drabik, Ellis, Smetana, Tomka (F/d)
17. Kulakov, Ellis, Wennerstam, Kurmis
18. Skorja, Jakobsen, Benkő, Tomka
19. Andersson, Hansen, Holub, Smetana (F/d)
20. Drabik, Trofimov, Melnichuk, Zvorigin

Külön-futam a 3.helyért:
21. Hansen, Ellis

Az információkat valamint a facebookra feltöltött videókat,képeket  Füzesséry Eriknek MAMS delegáltnak köszönhetjük.
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!