Ezen a hétvégén újabb útra indul a LiveTour csapata.
Szombaton este a Európa bajnokság (SEC) utolsó versenyét , míg másnap a pardubicei Aranysisakot tekintjük meg a helyszínen. A Debrecenből induló buszra még 1 fő utitárs jelentkezését várjuk.
A rybniki viadal hivatalos startlistája:
1. Krzysztof KASPRZAK #507 (POL
2. Martin VACULIK #54 (SLO)
3. Emil SAYFUTDINOV #89 (RUS)
4. Przemyslaw PAWLICKI #59 (POL)
5. Antonio LINDBÄCK #85 (SWE)
6. Hans ANDERSEN #34 (DEN)
7. Andrzejs LEBEDEVS #29 (LAT)
8. Nicki PEDERSEN #3 (DEN)
9. Joonas KYLMAEKORPI #610 (SWE)
10. Peter LJUNG #36 (SWE)
11. Grigory LAGUTA #7 (RUS)
12. Janusz KOŁODZIEJ #27 (POL)
13. Kacper WORYNA #16 (POL)
14. Vaclav MILIK #13 (CZE.)
15. Anders THOMSEN #5 (DEN)
16. Leon MADSEN #66 (DEN)
Tartalélok:
17. Robert CHMIEL #17 (POL)
18. Dominik KUBERA #18 (POL)
A versenyen nagy csatákra számíthatunk, mivel a jelenlegi listavezető Lindbäck mindössze 2 pont a 2-3. helyezett előtt (Laguta, Milik), de még a 10. helyen álló, utóbbi 2 év bajnoka, Emil Sayfutdinov hátránya is csak 6 pont.
Szombaton este a Európa bajnokság (SEC) utolsó versenyét , míg másnap a pardubicei Aranysisakot tekintjük meg a helyszínen. A Debrecenből induló buszra még 1 fő utitárs jelentkezését várjuk.
A rybniki viadal hivatalos startlistája:
1. Krzysztof KASPRZAK #507 (POL
2. Martin VACULIK #54 (SLO)
3. Emil SAYFUTDINOV #89 (RUS)
4. Przemyslaw PAWLICKI #59 (POL)
5. Antonio LINDBÄCK #85 (SWE)
6. Hans ANDERSEN #34 (DEN)
7. Andrzejs LEBEDEVS #29 (LAT)
8. Nicki PEDERSEN #3 (DEN)
9. Joonas KYLMAEKORPI #610 (SWE)
10. Peter LJUNG #36 (SWE)
11. Grigory LAGUTA #7 (RUS)
12. Janusz KOŁODZIEJ #27 (POL)
13. Kacper WORYNA #16 (POL)
14. Vaclav MILIK #13 (CZE.)
15. Anders THOMSEN #5 (DEN)
16. Leon MADSEN #66 (DEN)
Tartalélok:
17. Robert CHMIEL #17 (POL)
18. Dominik KUBERA #18 (POL)
A versenyen nagy csatákra számíthatunk, mivel a jelenlegi listavezető Lindbäck mindössze 2 pont a 2-3. helyezett előtt (Laguta, Milik), de még a 10. helyen álló, utóbbi 2 év bajnoka, Emil Sayfutdinov hátránya is csak 6 pont.
Vasárnap rendezik Pardubicében a 68. ZLATÁ PŘILBA MĚSTAPARDUBIC , az a pardubicei Aranysisakot.
Az előzetes információik szerint a várható startlista (09.08):
A Debrecenből induló buszra jelentkezni Asztalos Krisztiánnál a szurkoljvelunk@gmail.com e-mail címen vagy 0620/323 5828 telefonszámon lehet.
Az előzetes információik szerint a várható startlista (09.08):
1 | PAVLIC Jurica | CRO |
2 | BATCHELOR Troy | AUS |
3 | ||
4 | KURTZ Brady | AUS |
5 | TUNGATE Rohan | AUS |
6 | BJERRE Kenneth | DEN |
8 | PEDERSEN Nicki | DEN |
9 | THOMSEN Anders | DEN |
10 | ELLIS Adam | GBR |
11 | HARRIS Chris | GBR |
12 | BUSCH Tobias | GER |
13 | HEFENBROCK Christian | GER |
14 | SCHULTZ Mathias | GER |
15 | SMOLINSKI Martin | GER |
16 | WÖLBERT Kevin | GER |
17 | MAGOSI Norbert | HUN |
18 | MILANESE Alessandro | ITA |
19 | HOLTA Rune | POL |
20 | ||
21 | ZENGOTA Grzegorz | POL |
22 | SAJFUTDINOV Emil | RUS |
23 | IVAČIČ Matic | SLO |
24 | ŠKORJA Nick | SLO |
25 | LINDBÄCK Antonio | SWE |
26 | LJUNG Peter | SWE |
27 | THORSELL Jacob | SWE |
28 | ZETTERSTRÖM Magnus | SWE |
29 | KOBRIN Andrij | UKR |
30 | ||
31 | DRYML Aleš | CZE |
32 | FRANC Josef | CZE |
33 | HOLUB Zdeněk | CZE |
34 | KRČMÁŘ Eduard | CZE |
35 | SUCHÁNEK Tomáš | CZE |
36 | ŠTICHAUER Hynek | CZE |
R1 | PETRÁK Jaroslav | CZE |
R2 | SMETANA Ondřej | CZE |
Megjegyzés küldése
Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!