News
Loading...

PGE Extraliga csapatok 2017


Minden valószínűséggel 2017-ben is remek versenyeket fog tartogatni a lengyel Extraliga bajnokság,hiszen minden nevezett csapatban találhatóak világsztárok.Az idei év versenyzői állományából sokan új munkáltató után néztek,emiatt szinte minden csapatban feltűnik néhány frissen érkező pilóta.Remélhetőleg jövőre is majd élőben követhetjük majd a net tv-nek köszönhetően az eseményeket,és majd meglátjuk ki is lesz a befutó 2017-ben. Hivatalosan az átigazolási piac lezárult,viszont május 15,és 31. között még újra lesz még lehetőségük a csapatoknak versenyzőket igazolni ,vagy éppen kölcsönadni

http://www.speedwaylive.org/p/fim-sgp-versenynaptar-2017.html



Lássuk akkor a csapat-összeállításokat.

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/gorzow.jpg
STAL GORZÓW

Senior:

1. Bartosz Zmarzlik
2. Krzysztof Kasprzak
3. Przemysław Pawlicki
4. Niels K. Iversen
5. Martin Vaculik
6. Thomas H. Jonasson

Junior:

1. Hubert Czerniawski
2. Rafał Karczmarz
3. Kamil Nowacki
4. Marcel Studziński
5. Alan Szczotka

Manager: Stanisław Chomski

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/torun.jpg
GET WELL TORUŃ

Senior:

1. Adrian Miedziński
2. Paweł Przedpełski
3. Grzegorz Walasek
4. Chris Holder
5. Greg Hancock
6. Michael Jepsen Jensen
7. Jack Holder (junior)

Junior:

1. Daniel Kaczmarek
2. Igor Kopeć-Sobczyński
3. Norbert Krakowiak
4. Marcin Turowski
5. Marcin Kościelski

Manager: Jacek Gajewski

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/zielonagora.jpg
EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Senior:

1. Piotr Protasiewicz
2. Patryk Dudek
3. Jarosław Hampel
4. Adam Chwiałkowski
5. Tomasz Dutka
6. Jason Doyle
7. Andriej Karpov
8. Jacob Thorssell

Junior:

1. Mateusz Burzyński
2. Sebastian Niedźwiedź
3. Jakub Osyczka
4. Damian Pawliczak
5. Wojciech Pilarski
6. Arkadiusz Potoniec
7. Oskar Potoniec
8. Mateusz Tonder
9. Alex Zgardziński
10. Jakub Zubczyński

Manager: Marek Cieślak

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/wroclaw.jpg
BETARD SPARTA WROCŁAW

Senior:

1. Maciej Janowski
2. Tomasz Jędrzejak
3. Szymon Woźniak
4. Tai Woffinden
5. Václav Milík
6. Nicki Morris
7. Andzejs Lebedevs

Junior:

1. Oskar Bober
2. Maksym Drabik
3. Damian Dróżdż
4. Przemysław Liszka

Manager: Rafał Dobrucki

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/grudziadz.jpg
MR GARDEN GKM GRUDZIĄDZ

Senior:

1. Tomasz Gollob
2. Krzysztof Buczkowski
3. Rafał Okoniewski
4. Krystian Pieszczek
5. Artiom Laguta
6. Antonio Lindbäck

Junior:

1. Mateusz Rujner
2. Mike Trzensiok
3. Dawid Wawrzyniak
4. Kamil Wieczorek

Manager: Robert Kempiński

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/rybnik.jpg
ROW RYBNIK

Senior:

1. Damian Baliński
2. Tobiasz Musielak
3. Rafał Szombierski
4. Jake Allen
5. Max Fricke
6. Grigorij Laguta
7. Fredrik Lindgren

Junior:

1. Robert Chmiel
2. Kacper Woryna
3. Przemysław Giera
4. Dawid Jona
5. Lars Skupień
6. Miłosz Wypior

Manager: -----

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/leszno.jpg
FOGO UNIA LESZNO

Senior:

1. Grzegorz Zengota
2. Piotr Pawlicki
3. Janusz Kołodziej
4. Nicki Pedersen
5. Emil Sayfutdinov
6. Peter Kildemand
7. Viktor Trofimov (junior)

Junior:

1. Dominiki Kubera
2. Bartosz Smektała
3. Wiktor Lis
4. Marek Lutowicz
5. Szymon Szlauderbach

Manager: Piotr Baron

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/czestochowa.jpg
EKO-DIR WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

Senior:

1. Rune Holta
2. Karon Baran
3. Sebastian Ułamek
4. Andreas Jonsson
5. Matej Zagar
6. Leon Madsen

Junior:

1. Michał Gruchalski
2. Oskar Nocuń
3. Oskar Polis
4. Kamil Sobczyk
5. Paweł Staniszewski
6. Bartosz Świącik
7. Mateusz Świdnicki
8. Bartosz Tyras

Manager: ----


zuzelend.com
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!