News
Loading...

Tesztmeccs eredmények Lengyelország.


Ma délután Lengyelországban több stadionban is felbőgtek a motorok,ugyanis több helyszínen is tesztmeccseket bonyolítottak le. Az első találkozó amiről beszámolunk a tengerparti Gdansk városában volt,akik a Get Well Torun csapatát fogadták vendégül.

A gdanki gárda mint tudjuk idén az 1.ligában fog majd részt venni,ennek érdekében a mai napon szinte minden nagy ágyúját bevetették a toruniak ellen.Nem szabad viszont arról elfeledkezni,hogy a Get Well csapata szinte csak egy tartalékos vonallal utazott Gdanskba.Végül a Zdunek Wybrzeże Gdańsk motorosai 50-40 arányban bizonyultak jobbnak a vendégeknél,és számukra mondhatni egy jó napot tudtak zárni. 


Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 50
9. Oskar Fajfer (0,2*,3) 5+1
10. Linus Sundström (1,3,0,1*) 5+1
11. Renat Gafurov (2*,3) 5+1
12. Kacper Gomólski (3,1,3,2) 9
13. Troy Batchelor (3,2,3) 8
14. Aureliusz Bieliński (0,0,1) 1
15. Dominik Kossakowski (3,2*,3) 8+1
16. Anders Thomsen (1,1,3) 5
17. Hubert Lęgowik (3,0,1) 4
18. Marcin Turowski (0,0) 0

Get Well Toruń: 40
1. Grzegorz Walasek (2*,R,1*,1*,3) 7+3
2. Michael Jepsen Jensen (3,2,2,1*) 8+1
3. Paweł Przedpełski (1,1,0,2,0) 4
4. Daniel Kaczmarek (0,3,2,0,3) 8
5. Adrian Miedziński (1,1,2,2) 6
6. Igor Kopeć-Sobczyński (2,0,2,2*) 6+1
7. Norbert Krakowiak (1*,R,0) 1+1
8. Marcin Kościelski - N
----------------
A következő találkozón a Faluba Zielona Góra volt a házigazda,és ezen a délutánon szinte kivégezték a  Grupa Azoty Unia Tarnów csapatát.A házigazda együttes a legerősebb kerettel vágott neki ennek a tesztmeccsnek,és ennek eredményeként 68-22 arányban verték a tarnówiakat.Érdemes megjegyezni,hogy a Falubaz motorosai közül hárman is hibátlan teljesítményt nyújtottak. 


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra: 68
 9. Patryk Dudek (3,3,3) 9
10. Jacob Thorssell (2*,2*,2*,3,3) 12+3
11. Jarosław Hampel (3,2*,3,3,2*) 13+2
12. Andriej Karpow (1,3,2*,3) 9+1
13. Piotr Protasiewicz (1*,3,3,2*) 9+2
14. Sebastian Niedźwiedź (2*,0,2*,3) 7+2
15. Alex Zgardziński (3,2,2*) 7+1
16. Mateusz Burzyński (0,2*) 2+1

Grupa Azoty Unia Tarnów: 22 

1. Jakub Jamróg (1,1,1,1,1) 5
2. Kacper Konieczny (0,0,0) 0
3. Mikkel Michelsen (2,2,1,1,1) 7
4. Artur Mroczka (0,1*,0,2) 3+1
5. Artur Czaja (3,1,1,1*,0) 6+1
6. Patryk Rolnicki (1,0,0,R) 1
7. Michał Nowiński (0,0,0,R) 0

 --------------------------------------------------
Kemény csatát vívott egymással a Lódz,és a Wroclaw együttese,ugyanis az első ligás csapat kis híján meglepetést tudott okozni ezen a délután.  A mérkőzés nyolcadik futama után még a hazai sasok vezettek,viszont ezt követően a vendégek javára billent a meccs.A verseny legjobbjai a vendégeknél a lett Andzej Lebedevs volt,míg a hazai lódzi sasoknál Robert Miskowiak szerepelt a legjobban. 


Betard Sparta Wrocław: 48
1. Vaclav Milik (1,1,2,2,3) 9
2. Szymon Woźniak (3,0,1*,1,2) 7+1
3. Maksym Drabik (0,2*,3,3) 8+1
4. Andrzej Lebedevs(2,3,2*,2,1*) 10+2
5. Tomasz Jędrzejak (2,2,2,1*) 7+1
6. Damian Dróżdż (0,0,1*) 1+1
7. Oskar Bober (3,1*,1,1) 6+1

Orzeł Łódź: 42
 9. Robert Miśkowiak (2,3,R,3,2) 10
10. Gleb Chuganov (0,1,3,1,d) 5
11. Rohan Tungate (1,2*,T,2,3,0) 8+1
12. Edward Mazur (3,3,3,0,3) 12
13. Aleksandr Loktajev - N
14. Arkadiusz Potoniec (1*,0,1,0) 2+1
15. Michał Piosicki (2,3,0,0,0) 5
--------------------
Nem okozott a Fogo Unia Leszno versenyzőinek a Grudziadz együttese,hiszen a második futamtól egészen a végéig náluk volt a vezetés.Érdemes kiemelni a találkozón Piotr Pawlicki teljesítményét,aki kiváló formában versenyzett ezen a délutánon.A vendégeknél Krystian Pieszczek volt a legjobb pontszerző,de hibátlan teljesítmény tőlük a mindösszesen két alkalommal pályára lépő Artoim Laguta volt.


Fogo Unia Leszno: 57
9. Emil Sayfutdinov (2,2,2,3) 9
10. Grzegorz Zengota (1*,1*,3,1*) 6+3
11. Piotr Pawlicki (2*,3,2*,3) 10+2
12. Janusz Kołodziej (3,1,3,3) 10
13. Peter Kildemand (2,2,2*,2*) 8+2
14. Dominik Kubera (2*,0,2*) 4+2
15. Bartosz Smektała (3,1,0) 4
16. Nicki Pedersen (0,2,2*,2) 6+1

MrGarden GKM Grudziądz: 33
1. Antonio Lindbäck (3,2,1,1) 7
2. Krystian Pieszczek (1,0,3,1,3) 8
3. Rafał Okoniewski (1,1,3,0) 5
4. Krzysztof Buczkowski (0,3,0,1,0) 4
5. Artiom Łaguta (3,3) 6
6. Mateusz Rujner (0,0,0) 0
7. Kamil Wieczorek (1,R,0,0,0) 1
8. Mike Trzensiok - N
17. Dawid Wawrzyniak (1,1) 2

-------------------------------------------
Az első ligás Pila a másodolytályban szereplő Ostrów motorosai ellen 59-31 arányban nyerték a mérkőzést . A hazai csapatban szinte mindenki kiváló teljesítménnyel zárta a napját ,viszont a legtöbb pont  Tomasz Gapiński neve mellé íródott.A vendégeknél Zbigniew Suchecki volt a legjobb,viszont az ostrówiak közül a brit légiós Adam Ellis hullámzó teljesítménye mellett kétszer is elsőként haladt át a célvonalon.


Polonia Piła: 59
Adrian Cyfer 11+1 (2,2*,1,3,3)
Brady Kurtz 10+1 (1*,3,R,3,3)
Norbert Kościuch 9+3 (3,2*,2*,2*)
Vadim Tarasienko 10+2 (2*,3,3,2*)
Tomasz Gapiński 11+2 (2,2,3,2*,2*)
Kacper Grzegorczyk 5 (1,1,3)
Paweł Staniszewski 3+1 (2,1*,F,F)

Ostrovia Ostrów: 31
 
Zbigniew Suchecki 7 (3,1 1,d,2)
Łukasz Sówka 3 (0,0,2,0,1)
Patryk Dolny 5+1 (1,d, 2*,1,1)
Adam Ellis 6 (0,3,3,0,0)
Kamil Brzozowski 6 (3,1,1,1)
Maksymilian Bogdanowicz 4 (3,-,1)
Jędrzej Zając 0 (d,0,-)
Damian Kostecki 0 (0,R)

--------------------------------------------
Három csapat részvételével rendezték meg Opoléban a mai Tesztmeccset,ahol az opolei II.számú csapat bizonyult a legjobbnak.Ők 39.pontot tudtak szerezni,és egyetlen ponttal verték meg a svéd ligában szereplő Griparna Nyköping csapatát .Harmadik helyen végül a Kolejarz Opole I.csapata végzett,ők végül 31.ponttal fejezték be versenyüket. A találkozó legmagabiztosabb teljesítményét a svéd csapat versenyzője Timo Lahti nyújtotta,aki maximális pontszámmal zárta napját.




I. Kolejarz Opole II: 39
15. Adrian Gomólski (2,2,3,-) 7
16. Max Dilger (1,1*,0,1*) 3+2
17. Kevin Wölbert (1,2*,3,3) 9+1
18. Michał Łopaczewski (3,3,0,2*) 8+1
19. Denis Gizatullin (1,2,3,2) 8
20. Jarosław Krzywosz (0,-,1,-) 1
R1. Tomasz Olczak

II. Griparna Nyköping: 38
1. Timo Lahti (3,3,3,3) 12
2. Alexander Edberg (2*,R,-,-) 2+1
3. Linus Ekloef (2,1,1*,2) 6+1
4. Daniel Henderson (T,0,2,1*) 3+1
5. Krzysztof Jabłoński (2*,1,2,2) 7+1
6. Jason Jorgensen (3,3,0,1*) 7+1
R1. William Bjoerling (0,1,R) 1

III. Kolejarz Opole I: 31
8. Marcin Rempała (1,3,-,1) 5
9. Tomasz Rempała (0,1,0,0) 1
10. Dawid Stachyra (3,2,R,-) 5
11. Ondrej Smetana (1,0,-,2) 3
12. Jesper Soegaard (1,3,3,3) 10
13. Martin Malek (0,2*,0,0) 2+1
14. Robert Chmiel (2,3,1,2) 5
R1. Kamil Kamiński (R) 0
R2. Tomasz Gąsior (0)

espeedway.pl
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!