Wolverhampton Peter Karlsson Búcsúversenye. Remek teljesítmény Lindgrentől

Vasárnap rendezték meg Wolverhamptonban Peter Karlsson búcsúversenyét,amely páros szisztémában bonyolítottak le a svéd sztár tiszteletére.Karlsson igazi közönség kedvencnek bizonyult a farkasok csapatánál,ugyanis tizennyolc szezonon keresztül volt hű kerettagja a csapatnak. Ebből három alkalommal 2002-ben,2009-ben,és 2016-ban Elite League bajnoki címet szerzett a csapattal.

A 47-éves sportoló úgy döntött véget a brit,és lengyel bajnokságban továbbra versenyezni.Emiatt ma délután egy búcsúverseny keretén belül elköszönhettek egykori,és jelenlegi szurkolói egyaránt a svéd legendától.Peter hozzátette,hogy a kora ellenére nem szeretné teljes mértékben szögre akasztani vaspapucsát,és ha lehetőséget kap szívesen részt vesz majd meghívásos versenyeken.

A mai versenyen végül a wolvesi legendák csapata nyert magabiztosan,akik közül remek teljesítményt nyújtott Fredrik Lindgren. Az ünnepelt Karlsson három alkalommal lépett pályára,és végül a kétszeres svéd bajnok hét ponttal búcsúzhatott el a hazai közönségtől,és a versenyen résztvevő két testvérétől egyaránt ...

A dobogó második fokára Monmore Nice Guys csapata végzett 31.ponttal,akik közül Niels Kristian Iversen volt kitűnő formában.A dán sportoló 21 pontot motorozott össze ezen a napon .

Harmadik helyen végzett az egykori két nagy brit legenda Scott Nicholls,és Chris Harris.Ők végül harminc pontot motoroztak össze,és egyetlen ponttal sikerült megelőzniük a dán Hans Andersen-Nicolai Klindt kettőst.