Robert Lambert az U/19 egyéni Európa bajnok

Szombaton rendezték meg a csehországi Divisovban a 19-éven aluliak egyéni Európa döntőjét,melyen mondhatni papírforma győzelem született.A brit Robert Lambert hiba nélkül zárta napját,így megérdemelten ő lett 2017 " U/19-es " egyéni Európa bajnoka.Második helyen a svéd Philip Hjelmland gurult a célba ,míg a harmadik helyen a lengyel Bartosz Smektala végzett.A finálé negyedik tagja a német Michael Härtel volt

Nem volt szerencséje a lengyelek motorosának Dominik Kuberanak,aki a reményfutamban bukott hatalmasat az orosz versenyzőnek köszönhetően.Kuberat azonnal kórházba kellett szállítani lábtörés gyanújával,viszont mint az kiderült törések nélkül úszta meg az esetet a fiatal lengyel salakos...