News
Loading...

Kacper Gomólski nyert Teterowban


Lengyel sikerrel zárodott a Teterowban hagyományszerűen megrendezett Aurehahnpokal névszerint Kacper Gomólski lett a győztes.Második helyen a lengyel-norvég Rune Holta végzett,míg a harmadik helyen az orosz Vadim Tarasienko.

Érdekesség megjegyezni,hogy a németek közül ezúttal Max Dildernek meg a legjobban,aki a fináléban a negyedik helyen érkezett célba.A fiatal Michael Härtelnek az ötödik hellyel kellett megelédegnie.

A mi viszont különös,hogy a mezőny két legerősebbnek tartott német pilótájának nem ment ezen az estén.Huckenbeck a kilencedik,míg Smolinski csak a tizedik helyen végzett.

Végeredmény Aurehahnpokal  Teterow :
1. Kacper Gomólski (2,2,3,R,3) 10+3+1.hely a döntőben
2. Rune Holta (2,1,2,3,2) 10+3+2.hely a döntőben
3. Vadim Tarasienko (1,2,3,2,3) 11+4+3.hely a döntőben
4. Max Dilger (1,3,1,2,3) 10+2+4.hely a döntőben
5. Michael Härtel (1,2,3,1,1) 8+2+5.hely a döntőben
6. Adrian Gała (3,3,2,3,2) 13+4+kizárva a döntőben
7. Mirosław Jabłoński (0,3,3,2,2) 10+1
8. Kjastas Puodżuks (0,2,2,3,1) 8+1
9. Kai Huckenbeck (3,3,2,1,1) 10+R
10. Martin Smolinski (3,F/d,1,1,3) 8+0
11. Dimitri Berge (3,1,0,3,d) 7
12. Matej Kus (2,0,1,0,2) 5
13. Roman Lachbaum (R,1,0,2,1) 4
14. Zdenek Holub (1,1,1,d,-) 3
15. Mathias Thörnblom (2,0,0,0,0) 2
16. Fernando Garcia (0,0,0,1,0) 1
17. Hannes Gast (0) 0

futamról-futamra
1. Smolinski, Kus, Tarasienko, Garcia
2. Gała, Holta, Härtel, Puodżuks
3. Berge, Thoernblom, Holub, Lachbaum (R)
4. Huckenbeck, Gomólski, Dilger, Jabłoński
5. Jablonski, Härtel, Lachbaum, Smolinski (F/d)
6. Dilger, Puodżuks, Berge, Garcia
7. Huckenbeck, Tarasienko, Holta, Thörnblom
8. Gała, Gomólski, Holub, Kus
9. Gomólski, Puodżuks, Smolinski, Thörnblom
10. Härtel, Huckenbeck, Holub, Garcia
11. Tarasienko, Gała, Dilger, Lachbaum
12. Jabłoński, Holta, Kus, Berge
13. Holta, Dilger, Smolinski, Holub (R)
14. Gała, Jabłoński, Garcia, Thörnblom
15. Berge, Tarasienko, Haertel, Gomolski (R)
16. Puodżuks, Lachbaum, Huckenbeck, Kus
17. Smolinski, Gała, Huckenbeck, Berge (R)
18. Gomólski, Holta, Lachbaum, Garcia
19. Tarasienko, Jabłoński, Puodżuks, Gast
20. Dilger, Kus, Härtel, Thörnblom

1.elődöntő: Gała, Gomólski, Härtel, Jabłoński, Huckenbeck (R)
2. elődöntő: Tarasienko, Holta, Dilger, Puodżuks, Smolinski
döntő: Gomólski, Holta, Tarasienko, Dilger, Härtel, Gała (R)

 speedway-forum.de
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!