News
Loading...

Long Track Európa bajnoki elődöntő győztese Josef Franc


Németországban rendezték meg a Long Track Egyéni Európa bajnokság 1.elődöntőjét,ahol a cseh Josef Franc bizonyult a legjobbnak.A cseh győztes mindösszesen az egész verseny során egyetlen pontot hullajtott.Második helyen végzett a francia Mathieu Tresarrieu,míg a harmadik helyen szintén egy francia Dimitri Bergé végzett.

Ebből a fordulóból továbbjutott még Romano Hummel,Max Dilder,Stephane Tressarieu,Henry van der Steen,Stephan Katt,valamint a hazánkban is jól ismert cseh motoros Hynek Stichauer.


Long Track Európa bajnoki elődöntő Németország Wittstock 

1. Josef Franc – 19+5 (4,5,5,5) – 1. hely a döntőben
2. Mathieu Tresarrieu (FRA) – 15+5+4 (5,4,3,3) – 2. hely a döntőben
3. Dimitri Bergé (FRA) – 18+3 (5,5,4,4) – 3. hely a döntőben
4. Romano Hummel (NL) – 16+2 (4,4,3,5) – 4. hely a döntőben
5. Max Dilger (D) – 14+4+1 (5,3,2,4) – 5. hely a döntőben
6. Stephane Tressarieu (FRA) – 18+0 (3,5,5,5) – 6. hely a döntőben
7. Henry van der Steen (NL) – 11+3 (1,4,2,4) – 3. hely a "B"döntőben
8. Stephan Katt (D) – 10+2 (3,3,2,2) – 4. hely a "B"döntőben
9. Hynek Stichauer – 13+1 (4,2,4,3) – 5. hely a "B"döntőben
*****************************************************
10. Richard Hall (GB) – 8+0 (0,3,5,0) – 6. hely a "B"döntőben
11. Jörg Tebbe (D) – 8+5 (2,0,4,2) – 1. hely a "C"döntőben
12. Anders Mellgren (S) – 5+4 (2,1,1,1) – 2. hely a "C"döntőben
13. Andreas Bergström (S) – 7+3 (1,2,3,1) – 3. hely a "C"döntőben
14. Dave Meijerink (NL) – 6+2 (3,0,1,2) – 4. hely a "C"döntőben
15. Andrew Appleton (GB) – 4+1 (1,2,0,1) – 5. hely a "C"döntőben
16. Jerome Lespinasse (FRA) – 4+0 (0,1,0,3) – 6. hely a "C"döntőben
17. Paul Cooper (GB) – 3 (2,1,0,0)
18. Charley Powell (GB) – 1 (0,0,1,0)
19. Lukas Fienhage (D) – NS
20. Danny Maassen (D) – NS

futamról-futamra
1. M. Tressarieu, Štichauer, Katt, Cooper, van der Steen, Hall
2. Dilger, Hummel, S. Tressarieu, Mellgren, Appleton, Lespinasse
3. Berge, Franc, Meijerink, Tebbe, Bergström, Powell
4. Berge, M. Tressarieu, Dilger, Štichauer, Mellgren, Tebbe
5. Franc, van der Steen, Katt, Appleton, Lespinasse, Powell
6. S. Tressarieu, Hummel, Hall, Bergström, Cooper, Meijerink
7. S. Tressarieu, Berge, M. Tressarieu, Dilger, Meijerink, Lespinasse
8. Franc, Tebbe, Hummel, Katt, Powell, Cooper
9. Hall, Štichauer, Bergström, van der Steen, Mellgren, Appleton
10. Hummel, Dilger, Štichauer, Meijerink, Appleton, Powell
11. Franc, Berge, M. Tressarieu, Katt, Mellgren, Hall
12. S. Tressarieu, van der Steen, Lespinasse, Tebbe, Bergström, Cooper

C döntő: Tebbe, Mellgren, Bergström, Meijerink, Appleton, Lespinasse

B döntő: M. Tressarieu, Dilger, van der Steen, Katt, Štichauer, Hall

A döntő: Franc, M. Tressarieu, Bergé, Hummel, Dilger, S. Tressarieu

speedwaylive.eu
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!