News
Loading...

Daniel Bewley nyerte a junior Európa bajnokság 2.elődöntőjét Plzenben


Ma rendezték meg a junior Európa bajnokság 2.elődöntőjét,melyen a brit Daniel Bewley bizonyult a legjobbnak.A fiatal szigetországi reménység maximális teljesítménnyel zárta napját így idén nem csak az egyéni junior világbajnokság döntőjeiben,hanem az egyéni Európa Bajnoki döntőn is bizonyíthatja tehetségét.

Hatalmas reménység hazájában Daniel Bewley,aki az angol legfelsőbb osztályban Grand Prix sztárokat is maga mögé utasított már több alkalommal.Iszonyatosan gyors motorosnak számít,és hazájában a brit rakéta becenet adták neki.

Második helyen ezen a derbin a lengyelek kiválósága Dominik Kubera végzett,míg a harmadik helyre az ukrán-lengyel Viktor Trofimov motorozta be magát. Hatalmas siker ez Trofimov karrierjében ,aki lengyel állampolgárságának  köszönhetően hatalmas fejlődésen ment át az utóbbi években.

Ebből a selejtező körből az első öt pilóta kvalifikálta magát egyenes ágon a döntőbe,míg a hatodik tartalékként jutott tovább.

Az orosz Gleb Czugonow járt  a legrosszabbul,aki a verseny 17.futamában bukott hatalmasat,és lábtörés gyanújával kellett kórházba szállítani.

Hatalmas csalódás volt a cseh Filip Hajek szereplése,aki a hazai pálya előnye ellenére csak a 14.helyet szerezte meg.Nem biztos,hogy jó választás volt szabadkártyásként indítani a junior egyéni világbajnoki sorozatban,amiről éppen előzmény cikkünkben olvashatnak.

Végeredmény U/21 FIME 2.elődöntő Plzen.
1. Daniel Bewley (Nagy-Britannia) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Dominik Kubera (Lengyelország) - 13 (3,2,2,3,3)
3. Viktor Trofimov (Lengyelország) - 12 (2,2,3,3,2)
4. Hubert Czerniawski (Lengyelország) - 11 (3,3,2,2,1)
5. Lukas Fienhage (Németország) - 10 (2,1,2,2 , 3)
****************************
6. Arsłan Fajzullin (Oroszország) - 9 + 3 (1,2,3,1,2)
7. Connor-Mountain (Nagy-Britannia) - 9 + 2 (3,2,2,1,3 )
8. Gleb Czugunov (Oroszország) - 9 + N (0,3,3,3, d)
9.Zach Wajtknecht (Egyesült Királyság) - 8 (1,3,1,2,1)
10. Patrik Mikel (Csehország) - 7 (2,1,0,2,2)
11. Gaetan Stella (Franciaország) - 4 (2 , 1,0,0,1)
12. Mattia Lenarduzzi (Olaszország) - 4 (1, d, 1, T, 2)
13. Filip Hajek (Cseh Köztársaság) - 4 (1,0,1,1,1)
14 . Josef Novak (Csehország) - 2 (2,0,0, d, 0)
15. Enzo Dubernand (Franciaország) - 2 (0, d, 1,1.0)
16. Frantisek Klier (Csehország) - 1 (1 , 0,0,0)
17. David Kurmis (Lettország) - 0 (0, F / -, -, -, -)
18.Pavel Cermak (Cseh Köztársaság) - (F, -, -, -, -)

Aktuális döntősök névsora
Igor Kopec-Sobczyński (Lengyelország)
Jan Kvech (Cseh-Köztérsaság)
Wiktor Lampart (Lengyelország)
Patryk Wojdylo (Lengyelország)
Oleg Mihajlov(Lettország)
Daniel Bewley (Nagy-Britannia)
Dominik Kubera (Lengyelország)
Viktor Trofimov (Lengyelország)
Hubert Czerniawski (Lengyelország)
Lukas Fienhage (Németország)
Nick Skorja (Szlovénia) - tartalék
Arslan Fajzulin (Oroszország) - tartalék
speedwaylive.eu
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!