News
Loading...

SoN Wroclaw - Meglepetés a a britek nyertek az első napon!

SoN
Remek versenyre sikeredett a SoN első döntője ,hiszen ezen a versenyen nem lehetett okunk panaszra néző szempontból.Hatalmas csatákat,és előzéseket láthattunk ezen a derbin ami igazán szinessé tette ezt az estét.A britek nem csak a Race Offban,hanem most Wroclawban is fantasztikusan motoroztak.Tai Woffinden az egész mezőnyből kiemelkedett ,és a britek nagy szerencséje,hogy egy fantasztikus junior motorossal is rendelkeznek.Robert Lambert ma is bebizonyította,hogy megérdemli teljes joggal a keretben való szereplést.Woffinden 18.ponttal végül a mezőny legjobbja lett ezen a napon,míg fiatal társa Lambert 7 pontot szerzett.A második nap előtt tehát a britek 25.ponttal várják majd a folytatást.

A második helyen az oroszok végeztek,ami Artem Laguta brilliáns szereplésének köszönhető.Laguta 17.pontot gyűjtött,míg csapattársai közül Emil Sayfutdinovnak hat pontja lett,míg Gleb Chuganov egy starthoz állásból pont nélkül fejezte be versenyét.

A harmadik helyen egy remek véghajrának köszönhetően a dánok végeztek,közülük Michael Jepsen Jensen volt a húzóember.Párja Kenneth Bjerre is szorgalmasan gyűjtögette pontjainak számát,és így végül a mai napon a harmadik helyről várhatják majd a holnapi folytatást.

Negyedik helyen a svéd csapat végzett,ugyanis ma úgy látszott Fredrik Lindgren (13.pont) szinte teljesen egyedül maradt.Társának Lindbaecknek nem adta ma a versenyzés,így a brazil gyökerekkel rendelkező Toninho csak három pontocskát szerzett.

Csalódottnak látszott az ausztrálok frontembere Jason Doyle ,mivel nem úgy sikerült  ez a nap mint ahogy azt elképzelték.Doyle 13.pontja valamint Max Fricke 2.pontja csak ötödik helyre volt elegendő.

Igazi csoda ami a lengyelekkel történt,ám ezúttal nem pozitiv értelemben! Csak a hatodik helyen tudtak végezni és ezen kivűl Patryk Dudek teljesítménye harmat gyengére sikeredett.Maciej Janowski jól kezdett ,de a végére ő sem tudott nagyot alakítani.A lengyel vezető Cieslak elég későn vetette be a cserét ,és talán ez ez nagy hiba volt a mai napon.Maksym Drabik két alkalommal kapott lehetőséget,és végül három pontot motorozott össze.

Szerencsétlenül kezdődött a németek versenye,ugyanis az első futamukban a dánok ellen Kai Huckenbeck nagyon korán feladni kényszerült versenyét.Hatalmas csatát vívtak a vikingek ellen,ám Smolisnki egy gödör miatt letarolta társát ,és Bjerrét is egyaránt.Martin Smolisnki kizárásra került emiatt a futamból,és Huckenbeck helyett Haertel lépett elő .A német csapat nagy szerencsétlensége után szinte egyedül maradt Smolisnki,de ez nem vette el a kedvét.Kiváló versenyzést mutatott be ,és remek csatákra kényszerítette vetélytársait.


SoN döntő 1.nap eredménye
I. Nagy-Britannia: 25
9. Tai Woffinden (3,3,3,3,3,3) 18
10. Craig Cook (-, 0, -, -, -) 0
19. Robert Lambert , 1,2,2,1) 7

II. Oroszország: 23
13. Artem Laguta (3,3,2,3,3,3) 17
14. Emil Sayfutdinov (2,1,0, - 1,2) 6
21. Gleb Chuganov (0) 0

III. Dánia: 20
7. Michael Jepsen Jensen (3,1,2,2,3,1) 12
8. Kenneth Bjerre (2,2,0,1,1,2) 8
18. Frederik Jakobsen - nem indult
******************************
IV. Svédország: 16
11. Fredrik Lindgren (2,2,2,1,3,3) 13
12. Antonio Lindbaeck (R, 0,1,2,0,0) 3
20. Joel Kling - nem indult

V. Ausztrália: 15
1. Jason Doyle (3,1,3,3,1,2) 13
2. Max Fricke (1,0,1,0,0,0) 2
15. Jaimon Lidsey - nem indult

VI. Lengyelország: 15
3. Maciej Janowski (2,3,3,0,1,0) 9
4. Patryk Dudek (T, 1,1,1, -, -) 3
16. Maksym Drabik (2,1) 3

VII. Németország: 12

5. Kai Huckenbeck (F / -, -, -, -, -) 0
6. Martin Smolinski (d, 2,2,3,2,2) 11
17. Michael Hartel (1,0, 0,0,0) 1

Futamról-futamra:

1. Doyle, Janowski Fricke, Dudek (T) (Lengyelország - Ausztrália 2: 4)
2. Jepsen Jensen, Bjerre, Hartel, Smolinski (W / T) (Dánia - Németország 5: 1)
3. Woffinden Lindgren, Lambert Lindbaeck (D) (Svédország - Nagy-Britannia 2: 4)
4. Laguta, Sayfutdinov, Doyle Fricke (Oroszország - Ausztrália 5: 1) 
5. Janowski, Smolinski, Dudek, Hartel (Lengyelország - Németország 4: 2)
6. Woffinden, Bjerre Jensen, Cook (Egyesült Királyság - Dánia 3: 3)
7. Laguta, Lindgren Sayfutdinov, Lindbaeck (Oroszország - Svédország 4: 2)
8. Doyle, Smolinski, Fricke, Hartel (Ausztrália - Németország 4: 2)
9. Janowski Jepsen Jensen Dudek Bjerre (Lengyelország - Dánia 4: 2)
10. Woffinden, Laguta, Lambert Sayfutdinov (Oroszország - Nagy-Britannia 2: 4)
11. Doyle, Lindgren, Lindbaeck, Fricke (Ausztrália - Svédország 3: 3)
12. Woffinden, Lambert, Dudek, Janowski (Ausztrália - Lengyelország 5: 1)
13 Smolinski, Lindbaeck, Lindgren, Hartel (Németország - Svédország 3: 3 )
14. Laguta, Jepsen Jensen Bjerre Chuganov (Dánia - Oroszország 3: 3)
15. Woffinden, Lambert, Doyle Fricke (Egyesült Királyság - Doyle 5: 1)
16 Lindgren, Drabik, Janowski Lindbaeck (Lengyelország - Svédország 3 3)
17. Laguta, Smolinski, Sayfutdinov, Hartel (Oroszország - Németország 4: 2)
18. Jepsen Jensen, Doyle, Bjerre Fricke (Dánia - Ausztrália 4: 2)
19. Laguta, Sayfutdinov, Drabik, Janowski (Oroszország - Lengyelország 5: 1)
20. Woffinden, Smolinski, Lambert, Hartel (Egyesült Királyság - Németország 4: 2)
21. Lindgren, Bjerre, Jepsen Jensen Lindbaeck (Svédország - Dánia 3: 3)
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!