News
Loading...

SEC döntő Güstrow - Robert Lambert győzelme!

Robert Lambert
Güstrowban rendezték meg a Speedway Egyéni Európa bajnokság 2.döntőjét,melyen a brit tehetség Robert Lambert győzött.A dobogó második fokára a dán Leon Madsen,míg a harmadik fokára szintén egy dán Mikkel Michelsen állhatott fel.A finálé negyedik helyezettje az orosz Emil Sayfutdinov lett.

Ennek a güstrowi fordulónak köszönhetően jól megkeveredtek a lapok a bajnokságok illetően,hiszen aki az első fordulón gyengén szerepelt,az Güstrowban éppen javuló tendenciát mutatott.Hasonlóan elmondható ez azokra,akik az első fordulón brillizoztak,a második fordulón csak vegetatív teljesítménnyel fejezték be versenyüket. Nagyon meglepő volt a lengyelek gyenge szereplése,hiszen a legjobb lengyel Jaroslaw Hampel is csak a nyolcadik helyen zárta napját.

A németek szárjának Kai Huckenbecknek sem sikerült kimagasló eredményt nyújtania,de ennek ellenére a wertlei sportoló a hatodik helyen végzett.

SEC 2.forduló Güstrow végeredmény
1. Robert Lambert (GB) - (3,3,1,1,3) 11+1 hely a döntőben
2. Leon Madsen (DK) - (3,0,3,3,3) 12+2  hely a döntőben
3. Mikkel Michelsen (DK) - (3,1,2,1,3) 10+2 hely a reményfutamban+3  hely a döntőben
4. Emil Sajfutdinov (RUS) - (3,3,2,2,1) 11+1 hely a reményfutamban+4  hely a döntőben
***************************************
5. Peter Kildemand (DK) - (2,1,2,3,2) 10+3 hely a reményfutamban
6. Kai Huckenbeck (D) - (2,1,1,3,2) 9+4 hely a reményfutamban
7. Vaclav Milik (CZ) - (0,3,3,0,2) 8
8. Jarosław Hampel (PL) - (2,0,0,3,3) 8
9. Kevin Wölbert (D) - (1,2,3,2,0) 8
10. Andriej Kudriaszov (RUS) - (0,2,2,2,2) 8
11. Krzysztof Kasprzak (PL) - (1,0,3,2,D) 6
12. Andreas Jonsson (S) - (0,3,1,1,1) 5
13. Andrzej Lebedevs (LV) - (2,2,1,0,D) 5
14. Antonio Lindbaeck (S) - (T,2,0,1,1) 4
15. Piotr Pawlicki (PL) - (1,1,0,0,1) 3
16. Max Dilger (D) - (1) 1
17. Josef Franc (CZ) - (0,0,0,0,0) 0
18. Tobias Busch (D) - N

futamról-futamra
1. Madsen, Lebedevs, Milik, Wölbert
2. Michelsen, Huckenbeck, Pawlicki, Kudriaszov
3. Sajfutdinov, Hampel, Kasprzak, Franc
4. Lambert, Kildemand, Dilger, Jonsson
5. Sajfutdinov, Lindbaeck, Huckenbeck, Madsen
6. Jonsson, Wöbert, Michelsen, Kasprzak
7. Milik, Kudriaszov, Kildemand, Hampel
8. Lambert, Lebedevs, Pawlicki, Franc
9. Madsen, Michelsen, Lambert, Hampel
10. Wölbert, Kildemand, Huckenbeck, Franc
11. Milik, Sajfutdinov, Jonsson, Pawlicki
12. Kasprzak, Kudriaszov, Lebiediew, Lindbaeck
13. Madsen, Kudriaszov, Jonsson, Franc
14. Hampel, Wölbert, Lindbaeck, Pawlicki
15. Huckenbeck, Kasprzak, Lambert, Milik
16. Kildemand, Sajfutdinov, Michelsen, Lebedevs
17. Madsen, Kildemand, Pawlicki, Kasprzak
18. Lambert, Kudriaszov, Sajfutdinov, Wölbert
19. Michelsen, Milik, Lindbaeck, Franc
20. Hampel, Huckenbeck, Jonsson, Lebedevs (R)

remény-futam 3-6.hely:
21. Sajfutdinov, Michelsen, Kildemand, Huckenbeck

döntő:
22. Lambert, Madsen, Michelsen, Sajfutdinov
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!