News
Loading...

Janusz Kolodziej a lengyel bajnok!

2019 lengyel bajnoka Janusz Kolodziej 
Lesznoban rendezték meg a lengyel egyéni bajnokság döntőjét,melyet végül Janusz Kolodziej nyert meg.Második helyen végzett az alapszakasz győztese Bartosz Zmarzlik,míg a harmadik hely Maciej Janowskinak jutott a 2019-es szezonban.A döntő futam negyedik helyén Piotr Pawlicki ért célba.

Remek versenyt hozott ez a mai döntő,és volt izgalom bőven.Bartosz Zmarzlik a verseny elejétől fogva iszonyatosan gyors volt,de a döntőben Kolodziej szinte turbó sebességre kapcsolva verte meg a mezőnyt.Legutóbb a lesznoi kedvenc hat éve volt hazája bajnoka,és most újra sikerült.Ennek a sikernek köszönhetően Kolo a negyedik egyéni bajnoki címét szerezte meg.

A verseny előtt még sokan arról beszéltek,hogy a címvédő Piotr Pawlicki ennek a versenynek is a nagy esélyese,ám idén a negyedik helyel kellett megelédenie.

A mai nap nagy negatív hősének Piotr Protasiewicz számított,hiszen csak kettő pontot tudott ma szerezni.A tapasztalt Zielona Góra motorosa a tavalyi döntőn hatodik helyezést ért el,akkor 12.ponttal.

Végeredmény lengyel egyéni bajnoki döntő Leszno 2019:
1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) - 15+2 (3,3,1,2,3,3) + 1. hely a döntőben
2. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów) - 17 (3,3,3,3,3,2) + 2.hely a döntőben
3. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) - 14 (3,2,3,3,2,1) + 3. hely a döntőben
**********************
4. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 11+3 (3,d,2,3,3,0) + 4. hely a döntőben
-----------
5. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9+1 (2,1,3,3,0)
6. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11+0 (2,2,3,1,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - (1,3,2,0,2)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - (1,3,2,1,1)
9. Norbert Kościuch (Get Well Toruń) - (2,0,1,2,2)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - (T,2,0,2,2)
11. Adrian Miedziński (forBET Włókniarz Częstochowa) - (1,2,2,d,R)
12. Oskar Fajfer (Car Gwarant Start Gniezno) - (2,1,0,1,0)
13. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - (0,1,1,2,0)
14. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - (1,d,1,R,1)
15. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - (0,1,0,0,1)
17. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - (0)
18. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - N


sportowefatky.pl
Megosztás Google Plus

About V.Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!