News
Loading...

U/19 Európa kupa - Nem sikerült a továbbjutás Fazekas Dennisnek

Fazekas Dennis
Ma délután rendezték meg az U/19 Egyéni Európa kupa 1.selejtezőkörét Pardubicében,melyen hazánkat Fazekas Dennis képviselte.Nem sikerült neki a továbbjutás,hiszen a tartalékhelyért kiírt külön futamban kikapott finnországi vetélytársától.

A versenyt végül  a lengyel Szymon Szlauderbach nyerte meg,aki egyébként egyetlen futamában veszített csak pontot a cseh Jan Kvechel szemben .Második helyért is külön futamot bonyolítottak le,melyben végül  a dán Jonas Seifert-Salk került ki győztesen.A harmadik hely végül a lettországi fiatal reménységé Artiom Trofimové lett.

A viadalról az első nyolc versenyző kvalifikálta magát a finnországi U/19 Európa kupa döntőbe

A verseny nagy vesztese volt az ukrán Mostovik,aki nem indulhatott már ezen a viadalon,mivel betöltötte a huszadik életévét.



Végeredmény U/19 Európa kupa 1.selejtező.
1. Szymon Szlauderbach (Lengyelország) - (2,3,3,3,3) 14
2. Jonas Seifert-Salk (Dánia) - (2,3,2,3,3) 13+1 hely a külön futamban
3. Artiom Trofimow (Lettország) - (3,3,1,3,3) 13+2 hely a külön futamban
4. Jan Kvech (Cseh-Köztársaság) - (3,3,2,2,2) 12
5. Tom Brennan (Nagy-Britannia) - (3,2,2,2,2) 11
6. Alan Szczotka (Lengyelország) - (3,2,3,R,1) 9
7. Mattia Lenarduzzi (Olaszország) - (R,1,3,3,2) 9
8. Wiliam Bjoerling (Svédország) - (2,2,3,1,1) 9
---
9. Timi Salonen (Finnország) - (1,2,1,2,1) 7+1 .hely a külön futamban
---
10. Fazekas Dennis (Magyarország) - (1,1,2,0,3) 7+2.hely a külön futamban
11. Enzo Dubernard (Franciaország) - (2,0,1,2,0) 5
12. Andrei Popa (Románia) - (1,1,1,1,0) 4
13. Michal Danko (Szlovákia) - (R,0,0,1,2) 3
14. Frantisek Klier (Cseh-Köztársaság) - (1,1,0,0,0) 2
15. Sindy Weber (Németország) - (0,R,0,0,1) 1
16. Dmytro Mostovik (Ukrajna) - nem indult




Futamról-futamra
1. Brennan, Seifert-Salk, Popa, Danko (R)
2. Kvech, Szlauderbach, Fazekas, Lenarduzzi (R)
3. Szczotka, Bjoernling, Salonen, Weber
4. Trofimow, Dubernard, Klier
5. Kvech, Brennan, Klier, Weber (R)
6. Trofimow, Szczotka, Lenarduzzi, Danko
7. Seifert-Salk, Salonen, Fazekas, Dubernard
8. Szlauderbach, Bjoerling, Popa
9. Lenarduzzi, Brennan, Salonen
10. Bjoerling, Kvech, Dubernard, Danko
11. Szlauderbach, Seifert-Salk, Trofimow, Weber
12. Szczotka, Fazekas, Popa, Klier
13. Trofimow, Brennan, Bjoerling, Fazekas
14. Szlauderbach, Salonen, Danko, Klier
15. Seifert-Salk, Kvech, Szczotka (R)
16. Lenarduzzi, Dubernard, Popa, Weber
17. Szlauderbach, Brennan, Szczotka, Dubernard
18. Fazekas, Danko, Weber
19. Seifert-Salk, Lenarduzzi, Bjoerling, Klier
20. Trofimow, Kvech, Salonen, Popa

Külön futam  9-10.helyért:
21. Salonen, Fazekas

Külön futam  2-3.helyért :
22. Seifert-Salk, Trofimow
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!