News
Loading...

Arany Jel, Krško: Pavlic nyert

Ma Magosi Norbert és Tabaka József a szlovéniai Krškoban szerepelt a hagyományos Arany Jel versenyen, melyet maximális teljesítménnyel a horvát Jurica Pavlic nyert meg, a hazaiak versenyzője, Aleksander Čonda és a lengyel Pawel Mięsiac előtt.

Magyarjaink a 12. (Tabaka József 4 pont) illetve a 16. helyen (Magosi Norbert 3 pont) zártak ma.

A verseny végén az első nyolc helyezett hagyományosan a Franc Babič Emlékversenyen vett részt, melyet a mai napon verhetetlen Jurica Pavlic nyert, a német Max Dilger és Aleksander Čonda előtt, míg az emlékfutamok negyedik résztvevője, Pawel Mięsiac a döntőben bukott, így kizárásra került. 

Arany Jel verseny végeredmény:
1. Jurica Pavlic 3, 3, 3, 3, 3: 15
2. Aleksander Čonda 3, 3, 3, 3, 2: 14
3. Pawel Mięsiac 1, 3, 3, 2, 2: 11
4. Max Dilger 2, 3, 1, 3, 1: 10 
5. Fritz Wallner 3, F/d, 2, 3, 1: 9
6. Marcel Kajzer 2, 2, 2, 2, 1: 9
7. Paco Castagna d, 1, 2, 2, 3: 8
8. Marcin Jedrzęjewski 2, 2, F/d, 1, 3: 8
9. Denis Štojs 1, 0, R, 2, 3: 6
10. Jari Makinen 3, 0, 0, 1, 1: 5
11. Jan Holub 1, 1, 3, 0, 0: 5
12. Tabaka József  0, 2, 2, 1, 0: 5
13. Maks Gregorič 2, 0, F/d, 0, 2: 4
14. Michell Hofmann 0, 1, 1, F/d, 2: 4
15. Viktor Trofimov Ukrajna 0, 2, 1, 0, 0: 3
16. Magosi Norbert 1, 1, 0, 1, 0: 3

1: Čonda, Jedrzęjewski, Štojs, Tabaka 
2: Wallner, Kajzer, Magosi, Castagna d
3: Makinen, Gregorič, Holub, Hofman
4: Pavlic, Dilger, Mięsiac, Trofimov
5: Čonda, Trofimov, Castagna, Gregorič
6: Mięsiac, Kajzer, Holub, Štojs 
7: Pavlic, Jedrz
ęjewski, Magosi, Makinen 
8: Dilger, Tabaka, Hofman, Wallner F/d
9: Čonda, Kajzer, Dilger, Makinen 
10: Pavlic, Castagna, Hofman, Štojs R
11: Mięsiac, Wallner, Gregorič F/d, Jedrz
ęjewski F/d
12: Holub, Tabaka, Trofimov, Magosi
13: Čonda, Mięsiac, Magosi, Hofman F/d
14: Wallner, Štojs, Makinen, Trofimov 
15: Dilger, Castagna, Jedrz
ęjewski, Holub 
16: Pavlic, Kajzer, Tabaka, Gregorič
17. Pavlic, Čonda, Wallner, Holub
18. Štojs, Gregorič, Dilger, Magosi,

19. Jedrzęjewski, Hofmann, Kajzer, Trofimov
20. Castagna, Mięsiac, Makinen, Tabaka

Babič Emlékverseny:
1. Elődöntő: Paviic, Dilger, Kajzer, Castagna
2. Elődöntő: Mięsiac, Čonda, Wallner, Jedrz
ęjewski
Döntő: Pavlic, Dilger,Čonda, Mięsiac F/d
Megosztás Google Plus

About Edit Piroska

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!