News
Loading...

Vacláv Milík nyerte az aranysisakot Pardubicében.


Pardubicében rendezték meg immáron 69.alkalommal az Aranysisak viadalt,melyet a csehek nagy büszkesége Vacláv Milík nyert meg.Legutóbb 1996-ban tudott cseh salakos ezen a rangos rendezvényen nyerni tudni.Második helyen végzett Rune Holta,míg a dobogó legalsó fokán az ausztrál Max Fricke pezsgőzhetett harmadikként.

Egyedüli magyarként Magosi Norbert kapott meghívást erre a versenyre,viszont már a selejtező körben kiesett a  szegedi salakos. Három futamában kettő pontot tudott szerezni,emiatt sajnos számára nagyon véget ért a viadal. 

A tavalyi győztes orosz Emil Sayfutdinovnak ezúttal meg kellett elégednie az összetett nyolcadik hellyel,ugyanis a kisdöntőben a svéd Andreas Jonsson mögött a második helyen ért célba. 

selejtezőkör
1. csoport:
1. Max Fricke (Ausztrália) (5,5,4) 10 
2. David Bellego (Franciaország) (2,4,5) 9 
3. Ondrej Smetana (Cseh Köztársaság) (4.2.0) 6 
- - 
4. Matej Kus (Csehország) (D, 3,3) 6 
5. Matic Ivacic (Szlovénia) (3,1,1) 4 
6. Christian Hefenbrock (Németország) (1,0,2) 3

2. csoport:
1. Krystian Pieszczek (Lengyelország) (5.5, -) 10 
2. Nicolas Covatti (Argentína) (3,4,5) 9 
3. Gleb Chuganov (Oroszország) (2,3,4) 7 
- - 
4. Hynek Stichauer (Cseh Köztársaság) (4,2,3) 7 
5. Nick Skorja (Szlovénia) (1,1,1) 2 
6. Magosi Norbert ( Magyarország) (0,0,2) 2 
R1. Jaroslav Petrak (Cseh Köztársaság) (0) 0

3. csoport:
1. Daniel Gappmaier (Ausztria) (4,5, -) 9 
2. Josef Franc (Cseh Köztársaság) (3,3,5) 8 
3. Zdenek Holub (Cseh Köztársaság) (1,4,3) 7 
- - 
4. Kevin Woelbert (Németország) (5.2 T) 7 
5. Alexander Woentin (Svédország) (2,1,4) 6 
6. Patrik Mikel (Cseh Köztársaság) (0,0,2) 2 
R2. Martin Mejtsky (Cseh Köztársaság) (d) 0

4. csoport:
1. Peter Ljung (Svédország) (5,5 -) 10 
2. Eduard Krcmar (Cseh Köztársaság) (4,3,5) 9 
3. Dimitri Berge (Franciaország) (2,4,4) 8 
- - 
4. Patrick Hougaard (Dánia) (3.2.2) 5 
5. Andrij Kobrin (Ukrajna) (1,1,3) 4 
6. Alessandro Milanese (Olaszország) (0,0,0) 0 
R1. Jaroslav Petrak (Cseh Köztársaság) (1) 1

futamról-futamra:
1. Fricke, Smetana, Ivacic, Bellego, Hefenbrock, Kus (R) 
2.Pieszczek, Stichauer, Covatti, Chuganov, Skorja, Magosi 
3. Woelbert, Gappmaier, Franc, Woentin, Holub, Mikel 
4. Ljung Krcmar, Hougaard, Berge, Kobrin, Milanese 
5. Fricke, Bellego, Kus, Smetana, Ivacic, Hefenbrock 
6. Pieszczek, Covatti, Chuganov Stichauer, Skorja, Magosi 
7. Gappmaier, Holub,Franc, Woelbert, Woentin, Mikel 
8. Ljung, Berge, Krcmar, Hougaard, Kobrin, Milanese 
9. Bellego, Fricke, Kus, Hefenbrock, Ivacic, Smetana 
10. Covatti, Chuganov, Stichauer, Magosi, Skorja, Petrak 
11. Franc, Woentin, Holub, Mikel, Mejtsky (W), Woelbert (T)
12. Krcmar, Berge, Kobrin, Hougaard, Petrak, Milanese

Negyeddöntő:
1. csoport:
1. Max Fricke (Ausztrália) (5,0,5) 10 
2. Emil Sayfutdinov (Oroszország) (4,4,4) 8 
3. Antonio Lindbaeck (Svédország) (2,5,0) 7 
- - 
4. Kevin Woelbert (Németország) (3,1,3) 6 
5. Nicolas Covatti (Argentína) (0,3,2) 5 
6. Martin Smolinski (Németország) (1,2,1) 3

2. csoport:
1. Vaclav Milik (Cseh Köztársaság) (5,2,5) 10 
2. Gleb Chuganov(Oroszország) (4,5, -) 9 
3. Jurica Pavlic (Horvátország) (3,4,2) 7 
- - 
4. David Bellego (Franciaország) (T 1.4) 5 
5. Kenneth Bjerre (Dánia) (2,3,1) 5 
6. Peter Ljung (Svédország) (- 0,3) 3 
R1. Jaroslav Petrak (Cseh Köztársaság) (1.0) 1

3. csoport:
1. Rune Holta (Lengyelország) (3,4,5) 9 
2. Eduard Krcmar (Cseh Köztársaság) (5,2,4) 9 
3. Matej Zagar (Szlovénia) (2,5,3) 8 
- - 
4. Artiom Łaguta (Oroszország) (4,3,1) 7 
5. Ondrej Smetana (Cseh Köztársaság) (1,1,2) 3 
6. Daniel Gappmaier (Ausztria) (0,0,0) 0

4. csoport:
1. Maciej Janowski (Lengyelország) (5.5, -) 10 
2. Krystian Pieszczek (Lengyelország) (3,3,5) 8 
3. Andreas Jonsson (Svédország) (4,2,4) 8 
- - 
4. Hans Andersen (Dánia) (2,4,2) 6 
5. Dimitri Berge (Franciaország) (1, D, 3) 4 
6. Josef Franc (Cseh Köztársaság) (0,1,1) 2 
R1. Jaroslav Petrak (Cseh Köztársaság) (0) 0

futamról-futamra:
13. Fricke, Sayfutdinov , Woelbert, Lindbaeck, Smolinski, Covatti 
14. Milik, Chuganov, Pavlic Bjerre, Petrák, Bellego (T), Ljung (NS) 
15. Krcmar, Laguta, Holt clock-Smetana Gappmaier 
16. Janowski, Jonsson, Pieszczek, Andersen, Berge, Franc 
17. Lindbaeck, Sayfutdinov , Covatti, Smolinski, Woelbert, Fricke 
18. Chuganov, Pavlic Bjerre Milik, Bellego, Ljung 
19. Zagar,Holt Laguta, Krcmar, Smetana, Gappmaier 
20. Janowski, Andersen, Pieszczek, Jonsson, frank, Berge (D) 
21. Fricke,Sayfutdinov , Woelbert, Covatti, Smolinski, Lindbaeck 
22. Milik, Bellego, Ljung, Pavlic Bjerre, Petrak 
23. Holt Krcmar , Zagar, Smetana, Łaguta, Gappmaier
24. Pieszczek, Jonsson, Berge, Andersen, Franc, Petrak

elődöntők
1. csoport: 
1. Max Fricke (Ausztrália) (5.4, -) 9 
2. Maciej Janowski (Lengyelország) (4,5, -) 9 
3. Gleb Chuganov (3,2,4) 7 
- - 
4. Eduard Krcmar (Cseh Köztársaság) (1,0,5) 6 
5. Andreas Jonsson (Svédország) (2,3,3) 6 
6. Antonio Lindbaeck (Svédország) (0,1,2) 3

2. csoport:
1. Vaclav Milik (Cseh Köztársaság) (4,4,5) 9 
2. Rune Holta (Lengyelország) (5, D, 3) 8 
3. Matej Zagar (Szlovénia) (1,5,2) 7 
- - 
4. Krystian Pieszczek (Lengyelország) (2,3,4) 7 
5. Emil Sayfutdinov (Oroszország) (3,2,0) 5 
6. Jurica Pavlic (Horvátország) (0,1,1) 2

futamról-futamra:
25. Fricke, Janowski Chuganov, Jonsson, Krcmar, Lindbaeck 
26. Holt, Milik, Sayfutdinov , Pieszczek, Zagar, Pavlic 
27. Janowski Fricke, Jonsson, Chuganov, Lindbaeck, Krcmar 
28. Zagar, Milik, Pieszczek , Sayfutdinov  Pavlic Holt (D) 
29. Krcmar, Chuganov, Jonsson, Lindbaeck, Fricke (NS), Janowski (NS) 
30. Milik, Pieszczek, Holt clock-Pavlic Sayfutdinov 

kisdöntő:
31. Jonsson, Sayfutdinov , Lindbaeck, Krcmar, Pieszczek, Pavlic

döntő:
32. Milik, Holt, Fricke, Chuganov, Zagar, Janowski (D)
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!