News
Loading...

Nice Cup 1. LZ - Mikkel Michelsen a bajnok!


Gdanskban rendezték meg a Nice kupát,melyen a legjobb 1.ligás versenyzők csaptak össze egy egyéni viadal keretein belül.A versenyen a dán motorosok domináltak,és végül Mikkel Michelsen bizonyult a legjobbnak.Második helyen szintén egy dán versenyző Anders Thomsen végzett,akinek ne felejtsük el két magyar szerelő van a csapatában.(Vaskó Norbert,valamint Szegedi Máté) Ezúton is szeretnénk gratulálni a fiúknak ehhez a nagyszerű eredményhez.

A dobodó harmadik fokára a Lublin kiváló brit vaspapucsosa Robert Lambert állhatott fel,míg a finálé negyedik helyén az ausztrál Troy Batchelor ért célba.

Érdekesség,hogy ezt a kupát a külföldi motorosok uralták igazán,ugyanis a legjobb polák Tomasz Gapinski csak a hetedik helyet tudta megszerezni,ami azt jelenti,hogy  neki sem sikerült az utolsó reményfutamba bekerülnie.

Érdekességként jegyeznénk meg,hogy az 1.liga egyik legtehetségesebb motorosa Kacper Woryna csak szenvedett ezen a versenyen,és harmatgyenge teljesítményének köszönhetően csak a 13.helyen végzett.

Végeredmény Nice Cup 1.LZ Gdansk
1. Mikkel Michelsen (2,2,2,3,3) 12 + 1. hely a döntőben
2. Anders Thomsen (0,3,3,2,3) 11 + 2.  hely a döntőben
3. Robert Lambert (3,1,3,3,2) 12 + 3.  hely a döntőben
4. Troy Batchelor (3,1,1,2,2) 9 + 4.  hely a döntőben
*********************************
5. Peter Ljung (2,3,3,3,0) 11 – kiesett a reményfutamban
6. Andreas Jonsson (3,3,2,2,0) 10 – kiesett a reményfutamban
7. Tomasz Gapiński (1,3,2,1,2) 9
8. Mikkel Bech (2,2,1,1,3) 9
9. Wiktor Lampart (1,2,2,0,3) 8
10. Hans Andersen (3,2,1,0,1) 7
11. Norbert Kościuch (1,1,1,3,1) 7
12. Timo Lahti (2,0,R,2,2) 6
13. Kacper Woryna (0,0,3,d,R) 3
14. Mirosław Jabłoński (0,1,0,1,1) 3
15. Dominik Kossakowski (1,0,0,0,1) 2
16. Karol Żupiński (d,0,0,1,0) 1
17. Marcin Turowski – nie startował
futamról-futamra
1. Andersen, Ljung, Lampart, Thomsen
2. Batchelor, Bech, Kościuch, Jabłoński
3. Lambert, Michelsen, Kossakowski, Żupiński (d)
4. Jonsson, Lahti, Gapiński, Woryna
5. Jonsson, Andersen, Kościuch, Kossakowski
6. Gapiński, Lampart, Jabłoński, Żupiński
7. Thomsen, Michelsen, Batchelor, Lahti
8. Ljung, Bech, Lambert, Woryna
9. Woryna, Michelsen, Andersen, Jabłoński
10. Lambert, Lampart, Kościuch, Lahti (R)
11. Thomsen, Gapiński, Bech, Kossakowski
12. Ljung, Jonsson, Batchelor, Żupiński
13. Lambert, Batchelor, Gapiński, Andersen
14. Michelsen, Jonsson, Bech, Lampart
15. Kościuch, Thomsen, Żupiński, Woryna (d)
16. Ljung, Lahti, Jabłoński, Kossakowski
17. Bech, Lahti, Andersen, Żupiński
18. Lampart, Batchelor, Kossakowski, Woryna (R)
19. Thomsen, Lambert, Jabłoński, Jonsson
20. Michelsen, Gapiński, Kościuch, Ljung
Reményfutam a döntőbe kerülésért:
21. Thomsen, Batchelor, Jonsson, Ljung
Döntő:
22. Michelsen, Thomsen, Lambert, Batchelor


speedwaynews.pl
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!