News
Loading...

Elite League eredmények - Nyert a Coventry , a Poole Pirates döntetlent meccselt idegenben


Hétfőn este két fordulót rendeztek meg a brit Elit League küzdelemsorozatban,aminek az eredményei a következőképpen alakultak.
Az első mérkőzést a neten keresztül élőben szurkolhattuk végig,viszont nem volt egy bődületesen izgalmas találkozó. A Coventry Bess hazai pályán fogadta  wolverhamptoni csapatot,és végül 46-44 arányban tudtak nyerni.Ez a győzelem nagyon nehezen született meg,hiszen a farkasok Fredrik Lindgrennek,és Sam Mastersnek köszönhetően többször is megleckéztették a házigazdákat. A győztes csapatban egyértelműen Krzysztof Kasprzak eredménye emelhető ki,aki mindössze egyetlen pontot hullajtott a találkozó során.


Coventry Bees: 46
1. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,3,2) 14
2. Jason Garrity (1,d,1,2*) 4+1
3. Daniel King (2*,3,3,2) 10+1
4. Kacper Woryna (1*,0,2,1*) 4+2
5. Chris Harris (3,1,2*,2*,d) 8+2
6. James Sarjeant (2,T,0,R) 2
7. Josh Bates (0,2,1,0,1) 4

Wolverhampton Wolves: 44
1. Joonas Kylmäkorpi (d,2,1,1,1) 5
2. Jacob Thorssell (2,2*,1,R) 5+1
3. Kyle Howarth (T,0,1,0) 1
4. Fredrik Lindgren (3,2,3,3,3) 14
5. Mikkel Bech (0,1*,0) 1+1
6. Sam Masters (3,1,3,3,2*,3,0) 15+1
7. Ashley Morris (1,0,2*) 3+1


Bajnoki pontok 
Coventry (3) Wolverhampton (1)
-----

A nap második találkozójára Leicesterbe utazott a bajnoki címvédő Poole Pirates ,és végül a találkozó 46-46 arányban döntetlennel zárult.Ennek a döntetlennek a kalózok örülhetnek igazán hiszen a két bajnoki ponttal lettek gazdagabbak a bajnoki tabellát illetően. A meccs hőse a hazai csapatot illetően Szymon Wozniak volt,akinek +1 pontot sikerült összemotoroznia ezen az estén.
A vendégeknél Chris Holder volt a legeredményesebb motoros,és az ausztrál 10+1 ponttal zárta napját.

Leicester Lions: 46
1. Patrick Hougaard (3,0,2,0) 5
2. Josh Auty (2*,0,0,-) 2+1
3. Aaron Summers (0,2*,0,3) 5+1
4. Szymon Wozniak (3,3,3,2*,0) 11+1
5. Richard Lawson (vendég) (3,2,1,1,1) 8
6. Nicolai Klindt (2,3,3,1*,R) 9+1
7. Paul Starke (1*,1,2*,2) 6+2

Poole Pirates: 46
1. Hans Andersen (R,1,3,3,2*) 9+1
2. Krzysztof Buczkowski (1,1*,0,2*) 4+2
3. Adam Ellis (1*,1,0,-) 2+1
4. Bjarne Pedersen (2,3,4,1) 10
5. Chris Holder (2,0,3,2*,3) 10+1
6. Brady Kurtz (3,2,1,1*,1) 8+1
7. Steve Worrall (vendég) (0,R,-,3,0) 3


Bajnoki pontok
 Leicester (1) Poole (2)


MNYDLV4W3WD1LLHIPont
1Lakeside94001000442139416
2Poole84000011239633015
3Wolverhampton62001101129225214
4Swindon73011000232331613
5King's Lynn63010010126828011
6Coventry83020001233039410
7Belle Vue4000200021851848
8Leicester8122000033323975
Megosztás Google Plus

About V.Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!