News
Loading...

FIM U21: Kulakov diadala Gdanskban, Fricke a világbajnok

Sárgában Kulakov, pirosban Fricke
Vasárnap Gdańskban rendezték meg a junior világbajnokság harmadik, egyben utolsó döntőjét. A verseny az orosz Victor Kulakov győzelmével zárúlt Max Fricke és Erik Riss előtt. 

Az ausztrál Max Fricke mindhárom döntőben a pódiumon állt, legjobb helyezését erzen a versenyen érte el. Kiegyensúlyozott versenyzésének köszönhetően övé lett a bajnoki cím.

Az összetett harmadik helyért 
Robert Lambert és Jack Holder küzdött meg egymással, ahol a Lambertnek jött ki a lépés jobban, ezzel az ő nyakába került a bronz érem.

A gdanski forduló végeredménye:
1st #11 Victor Kulakov (Russia) - 15
2nd #7 Max Fricke  (Australia) - 16
3rd #8 Erik Riss  (Germany) - 11
4th #15 Patrick Hansen (Denmark) - 15
5th #13 Jack Holder  (Australia) - 12
6th #14 Krystian Pieszczek (Poland) - 11
7th #1 Dimitri Berge  (France) - 10
8th #5 Pawel Przedpelski  (Poland) - 9
9th #10 Eduard Krcmar  (Czech Republic) - 7
10th #16 Robert Lambert (Great Britain) - 7
11th #6 Adam Ellis (Great Britain) - 7
12th #2 Josh Bates  (Great Britain) - 6
13th #4 Kenny Wennerstam  (Sweden) - 4
14th #12 Bartosz Smektala (Poland) - 3
15th #9 Dominik Kossakowski (Poland) - 3
16th #3 Mikkel B Andersen  (Denmark) - 2
17th #17 Kacper Woryna  (Poland) - DNR
18th #18 Oskar Bober (Poland) - DNR

Futamról futamra:
1. Berge, Bates, Wennerstam, Andersen
2. Fricke, Przedpełski, Riss, Ellis
3. Krcmar, Kułakow, Kossakowski, Smektała (F)
4. Hansen, Pieszczek, Holder, Lambert
5. Holder, Przedpełski, Berge, Kossakowski
6. Pieszczek, Bates, Ellis, Krcmar
7. Hansen, Kułakow, Fricke, Andersen
8. Wennerstam, Lambert, Riss, Smektała
9. Berge, Ellis, Kułakow, Lambert
10. Przedpełski, Hansen, Bates, Smektała
11. Riss, Andersen, Pieszczek, Kossakowski
12. Fricke, Holder, Krcmar, Wennerstam
13. Fricke, Pieszczek, Berge, Smektała
14. Holder, Kułakow, Bates, Riss
15. Krcmar, Lambert, Przedpełski, Andersen
16. Ellis, Hansen, Kossakowski, Wennerstam
17. Riss, Hansen, Berge, Krcmar
18. Lambert, Fricke, Kossakowski, Bates
19. Smektała, Holder, Ellis, Andersen (Fx)
20.  Pieszczek, Kułakow, Przedpełski, Wennerstam

Elődöntő
21. Kułakow, Fricke, Holder, Przedpełski
22. Hansen, Riss, Berge, Pieszczek (Fx)

Döntő:
23. Kułakow, Fricke, Riss, Hansen (Fx)

Különfutam az összetett bronzéremért:
24. Lambert, Holder

@FIM

Összesített tabella:

1 Max Fricke AUS 46
2 Krystian Pieszczek POL 40
3 Robert Lambert GBR 37+3
4 Jack Holder AUS 37+2
5 Patrick Hansen DEN 35
6 Dimitri Berge FRA 35
7 Wiktor Kułakow RUS 27
8 Erik Riss GER 27
9 Paweł Przedpełski POL 26
10 Josh Bates GBR 23
11 Eduard Krcmar CZE 19
12 Adam Ellis GBR 17
13 Bartosz Smektała POL 16
14 Mikkel B. Andersen DEN 10
15 Joel Andersson SWE 9
16 Kenny Wennerstam SWE 4
17 Dominik Kossakowski POL 3
18 Zach Wajtknecht GBR 1
19 Patrik Mikel CZE 1
20 Max Clegg GBR 0
21 Nathan Greaves GBR 0


Megosztás Google Plus

About Krisztián Asztalos

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!