News
Loading...

Brady Kurtz nyert Teterowban, Magosi Norbert jól helytállt.


Teterowban rendezték meg immáron tizenötödik.alkalommal a Schildbürgerpokal meghívásos egyéni nemzetközi viadalt,melyet végül az ausztrálok fiatal kiválósága Brady Kurtz nyert meg.A Második helyen végzett a svéd motoros Jacob Thorssell,míg a dobogó harmadik fokára a dán Patrick Hougaard tudott felkapaszkodni.

Ezen a viadalon a meghívott húsz motorost négy csoportra osztották fel,és futamonkét 5 pilóta állt a rajtszalag mögé,hogy eldöntsék melyikük kerülhet majd az elődöntőbe.Mindenkinek három alkalma volt a legjobb helyezést elérnie,és végül csoportonként a legjobb három pilóta kvalifikálta magát az elődöntőkbe,A selejtező kör remekül sikerült Magosi Norbertnek,ugyanis csoport elsőként motorozta be magát az elődöntőbe.Sajnos ott azonban már a szerecse elpártolt mellőle,és nem sikerült továbbjutnia a döntőbe. Ennek ellenére Magosi remekül helytállt ezen a viadalon ebben az erős mezőnyben.

Érdekességként említenénk meg,hogy a német morotosok egyékinek sem sikerült az elődöntőbe motoroznia magát,pedig az idei bajnoktól elvárható lett volna ez a teljesítmény 


Selejtező csoportok:

I. Csoport:
1. Jacob Thorssell (Svédország) – 8 (2,2,4)
2. Patrick Hougaard (Dánia) – 8 (3,3,2)
3. Mirosław Jablonski (Lengyelország)– 7 (4,0,3)
***
4. Max Dilger (Németország) – 6 (1,4,1)
5. Zdenek Holub (Cseh-Köztársaság)– 1 (0,1,0)

futamról-futama:
1. Jablonski, Hougaard, Thorssell, Dilger, Holub
2. Dilger, Hougaard, Thorssell, Holub, Jablonski
3. Thorssell, Jablonski, Hougaard, Dilger, Holub

II.Csoport:
1. Brady Kurtz (Ausztrália) - 11 (4,3,4)
2. Mikkel Bech (Dánia) – 7 (1,4,2)
3. Kacper Gomólski (Lengyelország) – 7 (3,1,3)
***
4. Martin Smolinski  (Németország)– 3 (2,R,1)
5. Tero Aarnio (Finnország)– 2 (0,2,d)

futamról-futamra:
1. Kurtz, Gomólski, Smolinski, Bech, Aarnio
2. Bech, Kurtz, Aarnio, Gomólski, Smolinski (R)
3. Kurtz, Gomólski, Bech, Smolinski, Aarnio (d)

III.Csoport:
1. Andrzej Lebedevs (Lettország) – 11 (4,3,4)
2. Vadim Tarasienko (Oroszország) – 6 (1,2,3)
3. Matej Kus (Cseh-Köztársaság) – 6 (3,1,2)
***
4. Adrian Gała (Lengyelország) – 6 (2,4,0)
5. Glenn Moi (Norvégia) – 1 (0,0,1)

futamról-futamra:
1. Lebedevs, Kus, Gała, Tarasienko, Moi
2. Gała, Lebedevs, Tarasienko, Kus, Moi
3. Lebedevs, Tarasienko, Kus, Moi, Gała

IV,Csoport:
1. Magosi Norbert (Magyarország) – 9 (4,2,3)
2. Zbigniew Suchecki (Lengyelország) – 9 (3,4,2)
3. Jaimon Lidsey (Ausztrália) – 6 (2,F,4)
***
4. Stanislav Mielnyczuk (Ukrajna) – 5 (1,3,1)
5. Matthias Bartz (Németország) – 0 (0,d,ns)

futamról-futamra:
1. Magosi, Suchecki, Lidsey, Mielnyczuk, Bartz
2. Suchecki, Mielnyczuk, Magosi, Lidsey (F), Bartz (d)
3. Lidsey, Magosi, Suchecki, Mielnyczuk, Bartz (ns)

Elődöntő:

I.Csoport:
1. Jacob Thorssell – 13 (5,3,5)
2. Andrzej Lebedevs – 12 (3,5,4)
3. Zbigniew Suchecki – 9 (4,4,1)
***
4. Kacper Gomólski – 6 (2,1,3)
5. Mikkel Bech – 5 (1,2,2)
6. Jaimon Lidsey – 0 (0,0,0)

futamról-futamra:
1. Thorsell, Suchecki, Lebedevs, Gomólski, Bech, Lidsey
2. Lebedevs, Suchecki, Thorssell, Bech, Gomólski, Lidsey
3. Thorssell, Lebedevs, Gomólski, Bech, Suchecki, Lidsey

II:Csoport
1. Brady Kurtz – 15 (5,5,5)
2. Mirosław Jablonski – 11 (3,4,4)
3. Patrick Hougaard – 8 (4,1,3)
***
4. Vadim Tarasienko – 6 (1,3,2)
5. Magosi Norbert – 3 (2,0,1)
6. Matej Kus – 2 (0,2,F)

futamról-futamra:
1. Kurtz, Hougaard, Jablonski Magosi, Tarasienko, Kus
2. Kurtz, Jablonski, Tarasienko, Kus, Hougaard, Magosi
3. Kurtz, Jablonski, Hougaard, Tarasienko, Magosi, Kus (F)

Döntő:
Kurtz, Thorssell, Hougaard, Lebedevs, Jablonski, Suchecki
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!