Ice Gladiators - Igor Kononov a 6.forduló nyertese

Shadrinskban rendezték meg az idei Ice Gladiators jégmotoros egyéni világbajnokság 6.fordulóját,melyet Igor Kononov nyert meg.Második helyen végzett Dinar Valeev,míg a dobogó harmadik fokára a tegnapi nap győztese Dimitry Khomichevich állhatott fel.A fináléban kizárásra került  Daniil Ivanov volt,aki annak ellenére,hogy harmadikként ért célba pályaelhagyás miatt kizárásra került.

Ezen a derbin az első hat helyet az orosz motorosok foglalták el.A legjobb nyugat-európai versenyző a svéd Martin Haarahiltunen volt aki a hetedik helyen zárta napját ,míg a nyolcadik helyezett a németek kiválósága Hans Weber volt.Az IceHans becenévre hallgató Weber egyébként az alapfutamok során 13.ponttal az alapszakasz második legjobbja volt,viszont a kisdöntőben bukása miatt kizárásra került,így ma meg kellett elégednie a nyolcadik hellyel.

Végeredmény Shadrinsk 6.forduló Ice Gladiators.
1. Igor Kononov (RUS) - 17 (3,3,2,3,1,2,3) - 1.hely a döntőben
2. Dinar Valeev (RUS) - 18 (3,2,3,2,3,3,2) - 2.hely a döntőben
3. Dmitry Khomichevich (RUS) - 16 (3,3,3,3,d,3,1) - 3.hely a döntőben
*******************
4. Daniil Ivanov (RUS) - 14 (2,2,3,2,3,2,d) - kizárva a döntőben pályaelhagyás miatt