Jakub Jamróg Argentína nemzetközi egyéni bajnoka!

-Argentína-
Befejeződött tegnap este Argentínában a nemzetközi egyéni salakmotoros bajnokság, melynek a zárófordulóján Nicolas Covatti legyőzhetetlennek bizonyult. Második helyen végzett a lengyel Jakub Jamróg,aki összetettben végül magabiztosan nyerte meg a bajnoki sorozatot. Remek formában versenyzett az est folyamán Fernando Garcia, és a harmadik helyen fejezte be a záróforduló fináléját.

Negyedik helyen ért célba az Oleg Beschastnov, míg a finálé utolsó helyezettje az argentin Maximiliano Westdorp volt.

Az ide bajnokság Nicolas Covatti sikerével indult, ahol az újdonsült bajnoknak nem sok babér termett.A lengyel Jamróg kénytelen volt feladni a viadalt elég korán bukása miatt.A második fordulóban Oleg Beschastnov visszavágott Covattinak, de Jamrógnak itt motorhiba gátolta meg a döntőbe kerüléstől.Ezt követően viszont már a lódzi motoros ideje jött el, hiszen két fordulót is egymás után tudott megnyerni. A bajnokság folytatásában Jakub Jamróg magabiztos egyenletes teljesítménnyel fejezte be versenyeit, és ennek köszönhetően 2014/2015 nemzetközi egyéni bajnokságát is ő nyerte meg.

Egy kis érdekesség a bajnokságot illetően két pilóta nyert 3-3 alkalommal, ők Nicolas Covatti,és a bajnok Jamróg voltak.