News
Loading...

Nice PLZ Csapat összeállítások (2015)

Lengyel 1.liga
Az idei Nice PLŻ liga 1.osztályban hét csapat fog neki vágni a szezonnak.A csapat összeállításokon végigfutva szinte borítékolható,hogy egy nagyon színvonalas idény előtt állunk.Szinte kivétel nélkül minden csapatnak van 2-3 nagyon erős motorosa.

A ŻKS ROW Rybnikben szerepel majd a az ausztrál Grand Prix menő Troy Batchelor is.A cápák új szerzeménye még az egykor nagy csatákat megélt Damian Baliński,aki szintén egy nagyon tehetséges pilóta.

A Start Gnieznoban az idegenlégiósokat illetően a dán Mikkel Bech Jensen ,és honfitársa a nagy veterán Bjarne Pedersen nagyban hozzájárulhatnak majd a csapat sikeréhez.A keretben szerepel a harciasságáról ismert Adrian Gomólski is,aki mint tudjuk hatalmas küzdőnek számít.Az,hogy mire lesz elég az elszántsága,majd versenykörülmények között kiderül.

Az Orzel Lódz tavaly kis híján csúszott le az Extraligáról ,emiatt idén a céljuk egyértelműen a legfelsőbb osztályba kerülés.A csapat gyöngyszemeinek talán az ausztrál Rory Schlein,a dán Mads Korneliussen,és a hazai nevelésű lengyel Jakub Jamróg számíthatnak majd.

Nem sok vizet zavartak 2014-ben a Polonia Bydgoszcz motorosai az 1.ligában,emiatt itt a lehetőség idén a javításra.A keretükben egyébként rendkívül tehetséges motorosok tartoznak,gondolunk itt például Robert Kościechára,és Robert Miśkowiakra. Mindketten nagy harcosok,és igen nagy rutinnal rendelkező versenyzők.

Az egyetlen külföldi csapat már évek óta a bajnokságban a Lokomotiv Daugavpils,akiknek idén sikerült megszerezniük a svéd Fredrik Lindgrent.Ez a csapat egyébként a jelenlegi keretüket tekintve akár a bajnoki címre is méltán eséllyel indulhatnak.

Kellemes meglepetése lehet a bajnokságnak az ostrówi társulat.A csapathoz szerződött két igazi legenda,Scott Nicholls,és Rune Holta is.Ők ketten talán a fő motorjai lehetnek majd a ŻKS Ostrovia Ostrównak.Rajtuk kívül még nagyon sok tehetséget is találhatunk,és szinte biztos,hogy ők is szorgalmasan fogják majd a pontokat gyűjtögetni.Gondolunk itt példaként a két dán légiósra ( Mikkel Michelsen,Niclas Porsing),vagy éppen a francia tehetségre David Bellegora.

Sokáig az volt a kérdés ki tudják e használni az élet adta lehetőséget a Speedway Wanda Instal Kraków csapata,de úgy néz ki igen.Egy fantasztikus gárdát verbuváltak össze,és a versenyzőállományuk magáért beszél.Most hogy egy kategóriával feljebb a vezetőknek lépniük kellett,ha sikeresek akarnak lenni.A Krakkó szinte kivétel nélkül egy friss,új összeállítással vég neki a bajnokságnak,és a keretüket végigböngészve nagyon ütős kis csapatnak látszanak.

Orzeł Łódź
Kamil Adamczewski  PL  1993
Oliver Berntzon  S  1993
Vitalij Bielousov RUS  1992
Jakub Jamróg  PL  1991
Nicolai Klindt  DK  1988
Mads Korneliussen  DK  1983
Edward Mazur  PL  1993
Mariusz Puszakowski  PL  1978
Rory Schlein  AUS  1984
Junior:  
Szymon Grobelski  PoL  1996
Sebastian Niedźwiedź  PL  1997
Mikołaj Trępała  PL  1997
Tréner: Lech Kędziora

Łączyńscy Carbon Start Gniezno
Damian Adamczak  PL  1991
Mikkel Bech  DK  1994
Jonas Davidsson  S  1984
Adrian Gomólski  PL  1987
Norbert Kościuch  PL  1984
Matej Kus  CZ  1989
Bjarne Pedersen  DK  1978
Zbigniew Suchecki  PL  1984
Wadim Tarasienko  RUS  1994
Jacob Thorssell  S  1993
Junior:  
Patryk Fajfer  PL  1997
Dawid Wawrzyniak  PL  1998
Michał Piosicki  PL  1996
Tréner: Dariusz Śledź

Polonia Bydgoszcz
Patrick Hougaard  DK 1989
Marcin Jędrzejewski  PL  1987
Robert Kościecha  PL  1977
Andriej Kudriaszov  RUS  1991
Robert Miśkowiak  PL  1983
Jesper Soegaard  DaK  1988
Szymon Woźniak  PL  1993
Junior:  
Arkadiusz Andrzejewski  PL  1997
Bartosz Bietracki  PoL  1995
Karol Jóźwik  PL  1994
Patryk Rydlewski  PL  1998
Patryk Sitarek  PoL  1997
Patryk Wolniewiński  PL 1996
   
Tréner: Jacek Woźniak

Lokomotiv Daugavpils
Maksim Bogdanow LV  1989
Denis Gizatullin  RUS  1983
Joonas Kylmaekorpi  FIN  1980
Antonio Lindbaeck  Sz  1985
Fredrik Lindgren  S  1985
Kjastas Puodżuks  LV  1986
Junior:  
Gavrila Bejnarovicz LV  1998
Jevgienij Kostygov  LV  1996
Davis Kurmis LV  1999
Andrzej Lebedevs  LV  1994
Ivan Pleszakov  LV 1994
Trener: Nikołaj Kokin

ŻKS ROW Rybnik
Damian Baliński  PL  1977
Troy Batchelor  AUS  1987
Ilja Czalov  RUS 1995
Roman Chromik  PL  1981
Valentin Grobauer  D  1994
Chris Harris  GB  1982
Marcel Kajzer  PL  1990
Dakota North  AUS  1991
Rafał Szombierski  PL  1982
Sebastian Ułamek  PoL  1975
Junior:  
Robert Chmiel  PL  1998
Kamil Wieczorek  PL  1998
Kacper Woryna  PL  1996
Tréner: Jan Grabowski

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp.
David Bellego  F  1993
Vladimir Borodulin  RUS 1992
Rune Holta  Polska  1973
Mikkel Michelsen  DK  1994
Kyle Newman  GB  1991
Scott Nicholls  GB  1978
Nicklas Porsing  DaK  1993
Mateusz Szczepaniak  PL  1987
Michał Szczepaniak  PL  1983
Junior: 
Oskar Ajtner-Gollob  PL  1995
Mateusz Borowicz  PL 1994
Norbert Krakowiak  PL  1999
Filip Marach  PL  1996
Konrad Matuszewski  PL 1996
Artur Winiarski  PL  1996
        
Tréner: Marek Cieślak

Speedway Wanda Instal Kraków
Pontus Aspgren  S  1991
Kenneth Hansen  DK  1982
Andriej Karpow  UA  1987
Maciej Kuciapa  PL  1975
Paweł Miesiąc  PL  1985
Daniel Pytel  PL 1987
Rafał Trojanowski  PL  1976
Davey Watt  AUS  1978
Junior: 
Daniel Kaczmarek  PL 1997
Marcin Wawrzyniak  PL  1994
        
Tréner: Michał Widera

sportowefakty.pl
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!