News
Loading...

Elitserien az Eurosport 2 műsorán



A svéd salakmotoros csapatbajnokság legmagasabb osztályának (Elitserien) második fordulójában a következő mérkőzésekre kerül sor kedden este 19.00 órai kezdettel:

Dackarna Malilla - Rospiggarna Hallstavik
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla    
Piraterna Motala - Elit Vetlanda


Az egyik találkozót az Eurosport 2 sportcsatorna élőben, HD minőségben közvetíti.

Azt a cikk írásakor még nem hozták nyilvánosságra, hogy melyik mérkőzés kerül képernyőre, de a szurkolók semmiképpen sem fognak csalódni, hiszen a svéd élvonalban rendszeresen pályára lépnek a világ legjobb salakmotorosai.

Várható összeállítások a ma esti találkozókra:

Dackarna Malilla:
9  Nicki Pedersen    
10 Joonas Kylmäkorpi    
11 Michael Jepsen Jensen
12 Jason Doyle        
13 Krzysztof Buczkowski
14 Mikael Max        
15 Robin Aspegren    

Rospiggarna Hallstavik:
1 Andreas Jonsson    
2 Kim Nilsson        
3 Grzegorz Walasek    
4 Mads Korneliussen    
5 Martin Vaculik        
6 Andrzej Lebediev    
7 Timo Lahti
 

---
 

Smederna Eskilstuna:
9  Grigorij Łaguta
10 Paweł Przedpełski                                
11 Peter Karlsson                                
12 Mikkel Michelsen                                
13 Kenni Larsen                                
14 Linus Ekloef                                
15 Magnus Zetterström
                               
Indianerna Kumla:
1 Fredrik Lindgren                                
2 Antonio Lindbäck                                
3 Piotr Protasiewicz                                
4 Artiom Łaguta                                
5 Niels Kristian Iversen                            
6 Rory Schlein                                
7 Anders Mellgren

---

Piraterna Motala:
9  Greg Hancock                                
10 Jonas Davidsson                                
11 Chris Holder                                
12 Bjarne Pedersen                                
13 Piotr Pawlicki                                
14 Victor Palovaara                                
15 Fredrik Engman
                               
Elit Vetlanda:
1 Tai Woffinden                                
2 Jacob Thorssell                                
3 Jarosław Hampel                                
4 Tomas H. Jonasson                                
5 Bartosz Zmarzlik                                
6 Magnus Karlsson                                
7 Nicolai Klindt


Azok számára, akik esetleg lemaradnának az élő közvetítésről, itt az ismétlések időpontja:
szerda (május 13.) 10:30
szerda (május 13.) 14:30
csütörtök (május 14.) 3:30
csütörtök (május 14.) 15:30
péntek (május 15.) 16:45


Forrás: www.port.hu és www.sportowefakty.pl

Megosztás Google Plus

About Mátyás Szabó

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!