News
Loading...

NICE PLZ 1.osztály csapatok 2017


Annak ellenére,hogy a lengyel Extraliga számít a világon a legerősebbnek a jövőévi 1.osztályban is parádés névsor sorakozik majd fel.A NICE PLZ liga is rengeteg nézőt vonz,hiszen nagyon ütős kis csapatokat láthatunk benne.2017-ben nyolc csapat fog majd megküzdeni egymással ,és természetesen szinte minden csapatnak kivétel nélkül az lesz majd a célja,hogy felkerüljön a PGE Extraliga sorozatba. Olvasóink véleményére is kíváncsiak lennénk,hogy a csapatok névsorát lárva önök szerint melyik csapat lehet a legesélyesebb felkerülni a legfelsőbb osztályba.

Lássuk akkor a csapat-összeállításokat.


http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/tarnow.jpg
UNIA TARNÓW

Senior:

1. Artur Czaja
2. Jakub Jamróg
3. Artur Mroczka
4. Peter Ljung
5. Kenneth Bjerre
6. Mikkel Michelsen

Junior:

1. Patryk Rolnicki
2. Kacper Konieczny
3. Piotr Pióro
4. Krystian Stefanow

Tréner: Paweł Baran

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/daugavpils.jpg
LOKOMOTIV DAUGAVPILS

Senior:

1. Maksim Bogdanov
2. Kjastas Puodżuks
3. Joonas Kylmäkorpi
4. Timo Lahti
5. Siergiej Logaczov
6. Kim Nilsson
7. Nicolas Covatti

Junior:

1. Jevgienij Kostygov
2. Davis Kurmis
3. Danil Kolodinski
4. Oleg Michailov
5. Artiom Trofimov
6. Denis Zvorygin

Tréner: Nikołaj Kokin

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/lodz.jpg
ORZEŁ ŁÓDŹ

Senior:

1. Edward Mazur
2. Robert Miśkowiak
3. Piotr Świderski
4. Gleb Chugunov
5. Hans Andersen
6. Aleksandr Loktajev
7. Rory Schlein
8. Rohan Tungate

Juniorzy:

1. Mateusz Blazykowski
2. Michal Piosicki

Tréner: ----

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/rzeszow.jpg

STAL BETAD LEASING RZESZÓW

Senior:

1. Dawid Lampart
2. Josh Grajczonek
3. Dimitri Berge
4. Chris Harris
5. Davey Watt
6. Nicklas Porsing
7. Andrei Popa

Juniorzy:

1. Viktor Lampart
2. Mateusz Rząsa
3. Patryk Wojdyło

Tréner: Janusz Stachyra

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/pila.jpg
POLONIA PIŁA

Senior:

1. Adrian Cyfer
2. Tomasz Gapiński
3. Norbert Kościuch
4. Michal Szczepaniak
5. Arkadiusz Pawlak
6. Vadim Tarasenko
7. Brady Kurtz

Junior:

1. Kacper Grzegorczyk
2. Paweł Staniszewski

Tréner: Tomasz Żentkowski

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/gdansk.jpg
RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

Senior:

1. Oskar Fajfer
2. Kacper Gomólski
3. Hubert Łęgowik
4. Troy Batchelor
5. Linus Sundström
6. Anders Thomsen
7. Renat Gafurov
8. Arslan Fajzulin

Junior:

1. Dominik Kossakowski
2. Patryk Besko
3. Aureliusz Bieliński

Tréner: Miroslaw Kowalik

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/krakow.jpg
SPEEDWAY WANDA KRAKÓW

Senior:

1. Ernset Koza
2. Mateusz Szczepaniak
3. Patrick Hougaard
4. Nicolai Klindt
5. Scott Nicholls
6. Claus Vissing

Junior:

Tréner: ----

http://www.zuzelend.com/ikonki/kluby%20logo/bydgoszcz.jpg
POLONIA BYDGOSZCZ

Senior:

1. Damian Adamczak
2. Mikołaj Curyło
3. Oskar Ajtner-Gollob
4. Jacek Gollob
5. Marcin Jędrzejewski
6. Andriej Kudriaszov
7. Viktor Kulakov

Junior:

1. Damian Stalkowski
2. Patryk Sitarek
3. Tomasz Orwat
4. Mateusz Jagla

Tréner: Jacek Gollob


zuzelend.com
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!