NSW nyílt egyéni bajnoka Rohan Tungate

Új-Dél-Wales bajnoka Rohan Tungate

Rohan Tungate nyerte meg Ausztráliában a Loxford Parkban az NSW nyílt egyéni bajnoki címet. Második helyen végzett Todd Kurtz,míg a harmadik helyet Justin Sedgmen szerezte meg.A finálé negyedik helyezettje Jake Allen lett ezen a viadalon.

Az alapverseny után Todd Kurz volt a legjobb pontszerző,akinek 13.pontot sikerült gyűjtenie és így neki már csak a döntőre kellett koncentrálnia .A reményfutamban viszont sokan arra számíthattunk,hogy Jack Holder simán fogja magát kvalifikálni magát a fináléba,viszont ez nem így történt. Holder egyébként remekül motorozott ezen a derbin,hiszen 12.pontot motorozott össze az alapszakasz után .Rajta kívül Jake Allen,és Justin Sedgmen is 12-12 pontot gyűjtöttek össze,ám az utóbbi kettőnek sikerült a fináléba is bekerülni.

Érdekességként említenénk meg,hogy Ausztrália bajnokának Brady Kurznak sem sikerült most nagyot villantania.A sok keresztbeverésnek köszönhetően 11.pontig jutott a fiatal sportoló,viszont a fináléba kerülés már neki sem sikerült.