Kevin Wölbert a német egyéni bajnok!

Ma rendezték meg Olchingban a német egyéni bajnokság döntőjét,melyet végül idő előtt voltak kénytelenek beszüntetni a pálya alkalmatlansága miatt.A verseny második felében olyannyira elkezdett esni az eső,hogy a szervezők úgy döntöttek,hogy a lefutott 16 futam utáni eredmények alapján hírdetnek bajnokot. Így 2017-ben Németország egyéni salakmotoros bajnoka Kevin Wölbert lett . Az idei ezüstérem Kai Huckenbeck nyakába került,míg a dobogó legalsó fokára Tobias Busch állhatott fel.

Nem vehetett részt ezen a bajnoki döntőn a hazai közönség kedvenc Martin Smolinski,aki még pénteken megsérült egy nemzetközi meghívásos viadalon Cloppenburgban.