Fredrik Lindgren 3.helyen végzett a Dirt Track gálán

Barcelonában rendezték meg az Superprestigio Dirt Track 2015 gálát,ahol a motorosvilág legjobbjai vettek részt.Ezen az eseményen két salak motorversenyző is részt vett,de közülük Fredrik Lindgrennek sikerült jobban az est.A svéd csapat világkupa győztesnek a nyílt kategóriában a harmadik helyet sikerült megszereznie.Ezzel az eredménnyel nagyon elégedett volt Lindgren,aki egyébként élete első ilyen versenyén vett részt.

Fredrik Lindgrennek sikerült bekerülnie a Super döntőbe is,ahol nem termett már neki a bravúr. A svéd klasszis ennek ellenére nem vallott szégyent a 16 körös szuper döntőben,ahol pályafutása első ilyen jellegű versenyén a nyolcadik helyen ért célba Hondája nyergében.

Lindgren legjobb barátja a négyszeres hosszú-pályás egyéni világbajnoknak a nyílt kategóriában a hetedik helyezést sikerült megszereznie,akinek az eredményébe sajnos egy bukás rondított bele.