SBPC - FOGO Power Team győzelem Landshutban!

FOGO Team
Landshutban rendezték meg a legjobb párosok kupájának második fordulóját,melyen a Fogo Power Team bizonyult a legjobbnak.Przemyslaw Pawlicki,valamint Bartosz Zmarzlik egy remek véghajrának köszönhetően bezsebelhették a győzelemért járó 10 pontot.Csapatuk harmadik tagja Piotr Pawlicki nem találta a helyét a landshuti oválon,emiatt jó döntésnek bizonyult a testvérét Pzremeket,valamint Zmarzlikot tovább versenyezni hagyni.Második helyen az alapszakasz győztese a Boll Team Grigorij Laguta-Jason Doyle kettős végzett,akik a döntőfutamban komoly vereséget kaptak a lengyel ifjoncoktól.

A dobogó harmadik fokára meglepetésként ezen a németországi fordulón az Eko Dir Speedway Team képviseletében a Szymon Wozniak - Andzejs Lebedevs kettős végzett.A lett Lebedevs egyébként beugrós volt ezen a derbin,aki a cseh Václav Míliket váltottasérülése miatt.

Nem sikerült a bravúr a német csapatoknak,hiszen a Smolinski-Madsen kettős az ötödik helyen,míg a City Team képviselői a hatodik helyen zárták versenyüket.A verseny legnagyobb meglepetése a Monster Team volt,akik egyszerűen nem voltak ma a helyzet magaslatán,és végül ők lettek a mezőnyben az utolsó helyezettek.