Rest of the World csapata nyert Dohrenben !

Ma este rendezték meg Németországban a szezonzáró versenyt,melynek a helyszíne Dohren volt.A német csapatnak nem sikerült nyernie ezen a mindösszesen 215 méteres pályán nyerni,de ennek ellenére fantasztikus versenyt láthatott a közönség.A mai estén búcsúzott pályafutásától Tobias Kroner,aki tizennyolc év után adta fel sport karrierjét . Remek hangulatnak,és megható pillanatoknak is szemtanúi lehettek a kilátogatók,hiszen Kroner utolsó versenyét láthatták aktív versenyzőként.

A több ezer német speedway szurkoló egyként köszönt el a dohreni vaspapucsostól.

A verseny első két futamában a németek kezdtek jobban,majd ezt követően a Rest of the World csapata vette át az irányatást.Ebben a vendég győzelemben nagy szerepet játszott a brit Robert Lambert (13.pont)Antonio Lindbäck (11.pont) valamint  Peter Kildemand (10.pont) is.Mindhárman remek formában motoroztak,és ennek köszönhetően végül 48-42 arányban bizonyultak jobbnak...

A német motorosok közül Kevin Wölbert (12.pont) volt a legjobb formábana,aki német bajnokhoz méltóan keményen felvette a harcot ellenfeleivel.Kai Huckenbeck,valamint Tobias Kroner 8-8-pontot tudott gyűjteni a német csapatnak ,míg Martin Smolinski hét pontig jutott.