SGP Melbourne - Jason Doyle a világbajnok!

Melbourneben fejeződött be a 2017-es Speedway Grand Prix idény,amit nagyon sok szurkoló várt már.Ennek a versenynek hatalmas volt a tétje,ugyanis nem csak az érmes helyek sorsa volt nyitott,hanem még az összetett nyolcadik helyért is hatalmas csata folyt.

A verseny remekül indult Jason Doyle számára,aki az Etihad Stadionban listavezetően méltóan két futamgyőzelmet zsebelhetett be. A harmadik futamában viszont elérte élete legjobb eredményét karrierje során,ugyanis egy csodálatos előzés sorozatot bemutatva győztesként haladt át a célvonalon,és ennek köszönhetően megnyerte 2017-ben az egyéni világbajnoki címet. Emlékezzünk vissza a tavalyi évadban remekül versenyzett,viszont egy csúnya sérülés megakadályozta álma elérésében.Most ez sikerült,és a neve felkerült a legjobb salakmotorosok névsorába.

Gratulálunk neki portálunk,és szurkolói nevében is.