Chris Holder nyerte az Aranysisakot!

Vasárnap délután 66.alkalommal rendezték meg Pardubicében az Aranysisak nemzetközi meghívásos egyéni viadalt.Az ausztrál Chris Holder hatalmas formában volt ezen a rendezvényen,és mindösszesen egyetlen futamában hibázott.



A mindent eldöntő fináléban Chris Holder mögött a svéd Fredrik Lindgren ért célba másodikként,míg a harmadik a horvát Jurica Pavlic lett. Negyedikként Adrian Miedzinski (PL), ötödikként Grzegorz Walasek (PL),míg a hatkörös döntő utolsó helyezettje  Pontus Aspgren (S) volt.

A versenyen egyetlen magyar indulóként vett részt Magosi Norbert,akinek ez a mai verseny nem igazán sikerült.A szegedi vaspapucsos már a selejtezőkörben kiesett,emiatt idő előtt csomagolnia kellett.

Magosi Norbert futamai
1. Franc, Busch, Hougaard, Magosi, Kościuch, North
5. Hougaard, Kościuch, Busch, Franc, North, Magosi
9. Kościuch, Franc, North, Busch, Magosi, Holub (Hougaard N)

A fináléért csatáztak
---------------------------------
I.Középdöntő csoport
1. Chris Holder (Ausztrália) - 10 (5,3,5)
5. Jurica Pavlic (Horvátország) - 9 (4,5,-)
22. Grzegorz Walasek (Lengyelország) - 7 (3,2,4)
----------
6. Hans Andersen (Dánia) - 7 (0,4,3)
29. Josef Franc (Cseh Köztársaság) - 4 (2,1,2)
31. Ales Dryml (Cseh Köztársaság) - 1 (1,0,-)
II.Középdöntő csoport
26. Fredrik Lindgren (Svédország) - 9 (4,4,5)
21. Adrian Miedziński (Lengyelország) - 8 (3,5,3)
11. Pontus Aspgren (Svédország) - 7 (5,2,2)
----------
7. Lasse Bjerre (Dánia) - 7 (0,3,4)
8. Timo Lahti (Finnország) - 2 (2,R,0)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) - 2 (1,1,1)

Futamról-futamra:
26. Holder, Pavlic, Walasek, Franc, Dryml, Andersen
27. Aspgren, Lindgren, Miedziński, Lahti, Harris, Bjerre
28. Pavlic, Andersen, Holder, Walasek, Franc, Dryml
29. Miedziński, Lindgren, Bjerre, Aspgren, Harris, Lahti (R)
30. Holder, Walasek, Andersen, Franc, Pavlic (N), Dryml (N)
31. Lindgren, Bjerre, Miedzińki, Aspgren, Harris, Lahti

66.Arany Sisak végeredmény Pardubice
Nagydöntő: 1. Chris Holder (AUS), 2. Fredrik Lindgren (S), 3. Jurica Pavlic (HR), 4. Adrian Miedzinski (PL), 5. Grzegorz Walasek (PL), 6. Pontus Aspgren (S).
--
Kis döntő 6-12.hely: 7. Hans Andersen (DK), 8. Josef Franc (CZ), 9. Timo Lahti (FIN), 10. Lasse Bjerre (DK), 11. Chris Harris (GB), 12. Ales Dryml (CZ).
--
További helyezések: 13. Eduard Krcmar (CZ), 14. Hynek Stichauer (CZ), 15. Anders Thomsen (DK), 16. Kevin Wölbert (D), 17. Vaclav Milik (CZ), 18. Norbert Kosciuch (PL), 19. Christian Hefenbrock (D).

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések