Argentin bajnokság - Facu Albin második győzelmét söpörte be


Vasárnap rendezték meg az argenti bajnokság második fordulóját,melyet Facundo Albin nyert meg,így a fiatal argentín már második győzelmét söpörhette be.Második helyen végzett Sebastian Clemente,míg a harmadik helyen Fernando Garcia,így ő pezsgőzhetett a dobogó legalsó fokán...

A dobogósok szempontjából ugyanaz a három motoros állhatott fel a pódiumra,mint az első fordulón,viszont Albin remek formája az magáért beszél.Facundo az első két forduló után maximális teljesítményt nyújtott eddig pontvesztesség nélkül.

A lengyel Pawel Miesiac néhány hónapos kihagyás után pattant motorra Bahía Blancaban,de ennek ellenére jól szerepelt.Sikerült a fináléba motoroznia magát,viszont nem tudott bele szólni a fiatal argentinok csatájába,és végül a  negyedik helyen ért célba.

Végeredmény 2-forduló Bahía Blanca :  
1. Facundo Albin - 21 (3,3,3,3,3,3,3) - 1. hely a döntőben
2. Sebastian Clemente - 14 (2,2,2,2,2,2,2) - 2. hely a döntőben
3. Fernando Garcia - 14 (1, -, 3,3,3,3,1) - 3. hely a döntőben
4. Pawel Miesiac - 15 (3,3,2,3,2, 2,0) - 4. helyezés a döntőben
5. Adrian Zubillaga - 10 (3,2,1,1,2,1, R) - motorhiba a döntőben
---------------------------
6. Julio Romano - 12 (2,3,1,3, 3, -)
7. Jonathan Iturre - 10 (2,2,3,1,2,0)
8. Miguel Sanchez - 8 (3,1,3,0,1,0)
9.Lucas Torresi - 8 (0,1,2,2,3,0)
10. Maximiliano Westdorp - 8 (2,2,0,2,1,1)
11. Alejandro Polenta - 7 (1,3,2,1 , 0)
12. Nicolas Marquez - 4 (1,0, 1,2,0)
13. Luciano Goicochea - 3 (1,1,0,0,1)
14. Santiago Martinez - 2 (0,0,1, 0,1)
15. Facundo Groh - 1 (0,1,0,0)
16. Alex Acuna - 1 (0,0,0,1,0)
17. Gustavo Curzio - 0 (0,0,0 , 0,0)
18. Diego Eleno - 0 (0,0,0,0,0)
19. Eber Ampugnani - 0 (0,0,0, -, -)
20. Juan Canepa - 0 (0,0,0, -, -)
21. Nazareno Catanal - 0 (-, -, -, 0,0 )
22. Gabriel Cataffi - 0 (-, -, -, 0,0)

Futamról-futamra: 
1. Albin, Romano, Garcia, Torresi, Groh 
2. Sanchez, Westdorp, Goicochea, Ampugnani, Acuna 
3. Miesiac, Clemente, Marquez, Martinez, Curzio 
4. Zubillaga, Iturre, Polenta, Eleno, Canepa 
5. Miesiac, Westdorp, Groh, Eleno 
6. Romano, Zubillaga, Goicochea, Martinez, Acuna 
7. Albin, Iturre, Sanchez, Marquez, Curzio 
8. Polenta, Clemente, Torresi, Ampugnani, Canepa 
9. Garcia, Polenta, Marquez, Groh, Goicochea 
10. Iturre, Clemente, Romano, Westdorp, Acuna 
11. Albin, Miesiac, Zubillaga, Curzio, Ampugnani 
12. Sanchez, Torresi, Martinez, Eleno, Canepa 
13. Garcia, Clemente, Zubillaga, Groh, Sanchez 
14. Romano, Marquez, Acuna, Eleno, Catalan 
15. Albin, Westdorp, Polenta, Martinez, Curzio 
16. Miesiac, Torresi, Iturre, Goicochea, Cataffi 
17. Garcia, Iturre, Martinez, Catalan, Groh
18. Romano, Miesiac, Sanchez, Polenta, Acuna 
19. Albin, Clemente, Goicochea, Curzio, Eleno 
20. Torresi, Zubillaga, Westdorp, Marquez, Cataffi 

1.Semifinal: Albin, Clemente, Zubillaga, Sanchez 
2.Semifinal:. Garcia, Miesiac, Westdorp, Torresi, Iturre 
Finálé: Albin, Clemente, Garcia, Miesiac, Zubillaga

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések