Josef Franc megtörte Krcmar sikersorozatát


Liberecben rendezték meg a cseh kupasorozat ötödik fordulóját,melyet a mezőny legtapasztaltabb versenyzője Josef Franc nyert meg.Ezzel a sikerrel Franc megtörte Eduard Krčmář sikersorozatát,hiszen a fiatal cseh eddig négy fordulóban bizonyult a legjobbnak.

Franc mellett a pódiumra még Eduard Krčmář,valamint Petr Chlupáč álhattak fel.



Cseh kupasorozat 5.forduló Liberec Végeredmény:
1. Josef Franc 15 (3,3,3,3,3)
2.  Eduard Krčmář 14 (3,2,3,3,3)
3. Petr Chlupáč 13 (3,1,3,3,3)
4. Zdeněk Holub 11 (2,3,2,1,3)
5. Ondřej Smetana 11 (2,3,1,3,2)
6. Hynek Štichauer 10 (1,3,2,2,2)
7. Daniel Klíma 9 (2,2,3,2,R)
8. Daniel Šilhán 8 (3,2,2,1,d)
9. Jaroslav Petrák 7 (2,1,0,2,2)
10. Filip Hájek 5 (0,1,2,F,2)
11. Václav Kvěch 4 (1,0,1,2,0)
12. Jan Macek 4 (1,T,1,1,1)
13. Vojtěch Zamazal 3 (0,2,0,0,1)
14. Pavel Kuchař 3 (0,0,1,1,1)
15. Jakub Exler 1 (1,0,0,0,0)
16. František Klier 1 (0,1,0,0,0)
17. Rastislav Ciferský 0 (d)

Összetett tabella állása :

PCEPLZSLAPHALIBTOT
3.6.14.618.6.23.6.11.7.
1. Eduard Krčmář, Slaný151515151474
2. Josef Franc, Praha121414131568
3. Petr Chlupáč, Praha1112981353
4. Zdeněk Holub, Praha9129121153
5. Ondřej Smetana, Praha121010101153
6. Hynek Štichauer, Pardubice1099121050
7. Daniel Klíma, Praha891110947
8. Martin Málek, Březolupy111076o34
9. Filip Hájek, Praha8655529
10. Jaroslav Petrák, Pardubice5443723
11. Jan Kvěch, Praha12*11o23
12. Václav Kvěch, Plzeň5452420
13. Daniel Šilhán, Pardubice532o8*18
14. Jan Macek, Kopřivnice5*8*4*17
15. Martin Gavenda, Březolupy36*3o-Q12
16. Pavel Kuchař, Praha4*01o-Q3*8
17. Vojtěch Zamazal, Slaný0*NQ2*3*5
18. Jakub Valkovič, SK – Žarnovica5*5
19. Jakub Exler, Praha1*1*NQDNR*1*3
20. Michal Baštecký, Praha1*1o-Qo-Q2
21. František Klier, Divišov0*o-Q1*1
22. Rastislav Ciferský, SK – Žarnovica1*0*0*1
23. Luboš Krejča, PrahaDNR*0
24. Patrik Linhart, Slaný0*0
25. Milan Dobiáš, SlanýINJ0

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések