Bartosz Zmarzlik a PGE IMME bajnoka Doyle,és Madsen előtt.


Szombaton este rendezték meg Torunban a IMME vagyi a PGE Ekstraliga nemzetközi egyéni bajnoki döntőt.Ezen a versenyen remek mezőny gyűlt össze,és ennek köszönhetően egy nagyon remek versenynek lehettünk szemtanúi.Volt ezen a viadalon szinte minden ami a salakmotorozással kapcsolatos.Remek előzések,párharcok,bukás,dráma,és öröm egyaránt.Volt viszont néhány versenyző,aki jóval gyengébben teljesített mint ahogyan azt megszokhattuk tőle.

Az alapverseny után a tavalyi év világbajnoka Bartosz Zmarzlik nyerte az alapszakaszt,egyetlen pontot veszítve,amikor is a hetedik futamban az orosz Emil Sajfutdinovtól kapott ki.

Az alapverseny után így Bartosz Zmarzlik,és az ausztrál Jason Doyle egyenes ágon kerültek a fináléba,míg a 3-10 helyezetteket két elődöntőre osztották be.Itt viszont már óriási volt a tét,hiszen csak a futamgyőztesek kerültek a döntőbe.

Az első elődöntőben hatalmas csatát vívott egymással Maciej Janowski,és Leon Madsen.Mint ahogy azt a SEC döntőkön megszokhattuk Madsen ismét a semmiből mentette meg a versenyét,és a fináléba motorozta magát magic nagy bánatára.A kiesettek között Piotr Pawlicki,és Matej Zagar találta magát.

A második elődöntő már nem volt olyan esemény teljes mint az előző futam.Itt Patryk Dudek magabiztosan verte meg Tai Woffindent,Pawel Przedpelskit,és Emil Sajfutdinovot,így a Zielona Góra motorosa került a döntőbe Zmarzlik,Doyle,valamint Madsen mellé a döntőbe.

A fináléban a legjobbak csatáját végül BartoszZmarzlik nyerte meg teljesen megérdemelten,így 2019-után újra ő lett a bajnok.Második helyen végzett Jason Doyle akinek egészen a futam végéig meg kellett küzdenie Madsennel ,de végül sikerült neki.Harmadik helyen így Leon Madsen ,míg a negyedik Partyk Dudek lett. 


PGE IMME Nemzetközi egyéni bajnokság Torun Végeredmény:

1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) (3,2,3,3,3,3) - 17
2. Jason Doyle (Wlókniarz Czestochowa) (3,3,2,3,1,2) - 14
3. Leon Madsen (Wlókniarz Czestochowa) (1,0,3,1,2,1) - 8
**************
4. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) (3,2,1,1,3,0) - 10 
--------------------------
5. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) (2,3,3,2,2) - 12
6. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) (1,2,3,2,3) - 11
7. Matej Zagar (Motor Lublin) (2,3,R,1,2) - 8
8. Paweł Przedpelski (Wlókniarz Czestochowa) (0,0,2,2,3) - 7
9. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (2,2,2,d,1) - 7
10. Emil Sajfutdinov (Fogo Unia Leszno) (1,3,0,2,0) - 6
.......
11. Mikkel Michelsen (Motor Lublin) (2,1,1,0,2) - 6
12. Artem Laguta (MrGarden GKM Grudziadz) (3,1,0,0,1) - 5
13. Martin Vaculik (Falubaz Zielona Góra) (0,1,1,3,R) - 5
14. Grigorij Laguta (Motor Lublin) (0,d,0,3,1) - 4
15. Fredrik Lindgren (Wlókniarz Czestochowa) (1,1,1,1,0) - 4
16. Gleb Chugunov (Betard Sparta Wrocław) (0,0,2,R,0) - 2
17. Mateusz Swidnicki (Wlókniarz Czestochowa) - N
18. Norbert Krakowiak (Falubaz Zielona Góra) - N

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések