Long Track GP - Kenneth Kruse Hansen nyert Rzeszówban,Lukas Fienhage a világbajnok!

#333 Kenneth Kruse Hansen ,és #125 Lukas Fienhage 


Az idei koronavírus járvány miatt csak két fordulósra csökkent a hosszú-pályás egyéni világbajnokság,vasárnap Rzeszówban a második fordulóra került sor.A verseny mondhatni egyáltalán nem sikerült látványosra,ugyanis a Long Track matadoroknak a szombati nagy eső miatt feladta a pálya a leckét.A versenyt végül a dán Kenneth Kruse Hansen nyerte meg maximális teljesítménnyel,második helyen a német Lukas Fienhage végzett,míg a finálé harmadik helyén a lengyel szabad-kártyás Stanislaw Burza végzett.Burza álma ezzel valóra vált,hiszen a verseny előtti nyilatkozatában jelentette ki,hogy szeretne dobogóra állni.

Sajnos a verseny az nagyon sok bukással volt tarkítva,a legnagyobb vesztes a svéd Thomas H.Jonasson akit be kellett vinni a kórházba kivizsgálásra. Jonasson egyébként nagyon jól versenyzett ezen az estén,ám a negyedik futamában bukott egy hatalmasat aminek következtében a német Max Dilger,valamint holland Theo Pijper is földre került.

Az egyéni világbajnok idén a mindössze 21-esztendős német Lukas Fienhage lett ,az ezüstérmes a dán Kenneth Kruse Hansen ,míg a harmadik helyezett a francia Matthieu Trésarrieu .

A verseny győztese K.K.Hansen 



Végeredmény Long Track Grand Prix 2.forduló Rzeszów:
1. Kenneth Hansen (Dánia) - 20+4 (4,4,4,4,4) - 1. hely a döntőben
2. Lukas Fienhage (Németország) - 17+4+3 (4,3,4,2,4) - 2. hely a döntőben
3. Stanislaw Burza (Lengyelország) - 8+4+2 (0,2,2,1,3) - 3.hely a döntőben
4. Zach Wajtknecht (Nagy-Britannia) - 12+3+1 (2,3,4,3,0) - 4.hely a döntőben
5. Mathieu Tresarrieu (Franciaország) - 15+3+0 (3,4,1,3,4) - 5.hely a döntőben
*************
6. James Shanes (Nagy-Britannia) - 9+2 (2,1,3,1,2) - 3. hely a kisdöntőben
7. Romano Hummel (Hollandia) - 8+2 (3,2,0,3,0) - 3.hely a kisdöntőben
8. Chris Harris (Nagy-Britannia) - 13+1 (1,4,2,4,2) - 4. hely a kisdöntőben
9. Theo Pijper (Hollandia) - 9+1 (2,2,2,2,1) - 4. hely a kisdöntőben
10. Max Dilger (Németország) - 12+R (3,1,3,4,1) - kiállt a kisdöntőben
11. Tomas H. Jonasson (Svédország) - 10+ns (4,3,3,d,-) - nem indult a kisdöntőben
******************
12. Jesse Mustonen (Finnország) - 5 (F,0,1,1,3)
13.Stephan Katt (Németország) - 4 (d,0,1,2,1)
14.Martin Malek (Cseh Köztársaság) - 3 (3)
15.Josef Franc (Cseh Köztársaság) - 3 (0,1,0,d,2)
16.Gaetan Stella (Franciaország) - 1 (1,0,0,0,0)
17. Zdenek Holub (Cseh Köztársaság) - N



Futamról-futamra:
1. Hansen, Tresarrieu, Pijper, Katt (F/d), Mustonen (F)
2. Jonasson, Dilger, Shanes, Harris, Franc
3. Fienhage, Hummel, Wajtknecht, Stella, Burza
4. Harris, Fienhage, Pijper, Shanes, Katt
5. Tresarrieu, Jonasson, Burza, Dilger, Mustonen
6. Hansen, Wajtknecht, Hummel, Franc, Stella
7. Hansen, Jonasson, Harris, Tresarrieu, Hummel
8. Fienhage, Dilger, Burza, Katt, Franc
9. Wajtknecht, Shanes, Pijper, Mustonen, Stella
10. Dilger, Wajtknecht, Pijper, Burza, Jonasson (F/d)
11. Harris, Hummel, Katt, Mustonen, Stella
12. Hansen, Tresarrieu, Fienhage, Shanes, Franc (R)
13. Hansen, Mustonen, Franc, Dilger, Stella
14. Tresarrieu, Burza, Harris, Katt, Wajtknecht
15. Fienhage, Malek, Shanes, Pijper, Hummel

Thomas H.Jonasson


1.elődöntő: Fienhage, Wajtknecht, Hummel, Pijper, Dilger (R)
2.elődöntő:  Burza, Tresarrieu, Shanes, Harris, Jonasson (ns)
Döntő: Hansen, Fienhage, Burza, Wajtknecht, Tresarrieu
Külön-futam az összetett 2.helyért: Hansen, Tresarrieu (d/3min)

Theo Pijper 

2020 Long Track egyéni világbajnokság végeredménye:
1. Lukas Fienhage 
/ Németország - (25+22) - 47
2. Kenneth Hansen / Dánia - 12+25) - 37 + 1. hely a külön-futamban
3. Mathieu Tresarrieu / Franciaország - (22+15) - 37 + kizárva külön-futamban 
******************
4. Zach Wajtknecht 
/ Nagy-Britannia - (15+17) - 32
5. Romano Hummel /Hollandia - (19+11) - 30
6. Theo Pijper /Hollandia - (17+9) - 26
7. James Shanes / Nagy-Britannia - (9+12) - 21 
8. Stanislaw Burza /Lengyelország - 19
9. Max Dilger 
/ Németország - (11+8) - 19
10. Chris Harris  - (8+10) - 18/ Nagy-Britannia
11. Josef Franc 
 / Cseh Köztársaság - (10+1) - 11
12. Stephan Katt /Németország - (5+3) - 8
13. Martin Malek 
 / Cseh Köztársaság - (3+2) - 5
14. Thomas H. Jonasson / Svédország - 5
15. Stephane Tresarrieu 
 / Franciaország  - 4
16. Jesse Mustonen /Finnország - 4
17. Gaetan Stella 
 / Franciaország  - (2,0) - 2
18, Jerome Lespinasse  / Franciaország - 1
19. Zdenek Holub  / Cseh Köztársaság     N

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések