Jégmotor - Igor Kononov nyerte az orosz bajnokság 2.versenyét

Togliattiban rendezték meg az orosz bajnokság második napját,melyet végül a Mega Lada versenyzője Igor Kononov nyert meg maximális pontszámmal.A második helyen végzett az ufai klub motorosa Dínar Valeev ,míg a harmadik helyen a tegnapi nap győztese Dimitry Khomitchevich (Kamensk Uralski)

Remekül szerepelt ezen a fordulón is a shadrinskból érkező Dimitry Soljannikov is aki végül megszerzett 11.pontjával a negyedik helyen fejezte be a versenyét.Meglepő módon ezen a napon sem ment annyira fényesen Daniil Ivanovnak,akinek így a két forduló után már hatalmas hátránya van az összetett első három helyén álló motorossal szemben.

Nem termett sok babér a baskíriai fiatal sztárnak Nikita Bogdanovnak ,hiszen a mai fordulón mindösszesen csak 5.pontot sikerült gyűjtenie.Ez biztosan nem jött jól neki,hiszen a tegnapi 12.pontja után léptékekkel esett vissza formáját illetően.

Az eddig lebonyolított két versenynap után a tabella élén Igor Kononov áll 29.ponttal,második helyen Dimitry Khomitchevich áll 26.ponttal,míg a jelenlegi harmadik helyezett Dínar Valeev 22.ponttal.