Max Ruml nyerte az észak-amerikai döntőt ! Tudjuk ki indul a GP kvalifikáción

A Perris Speedway adott otthont az észak-amerikai döntőnek,melyet maximális pontszámmal Max Ruml nyert meg.Második helyen végzett Broc Nicol ,így ők ketten utazhatnak majd Európába a 2022-es Speedway Grand Prix kvalifikációs versenyekre.

A harmadik helyen végzett az amerikai multi bajnok Billy Janniro,aki külön futamban győzte le fiatal vetélytársát Luke Beckert.Az idei döntőn 23 versenyző vágott neki,hogy kiharcolhassa a továbbjutást.A selejtező versenyen kilenc motoros kapott lehetőséget,hogy a főversenybe kerülhessen,ahonnan Sara Cords ,és Michael Wells harcolta ki a jogot.Bár kettejüknek sikerült a főversenyben kerülni,ennek ellenére már ott nem sok babér termett nekik.