Ezúttal nem volt olyan könnyű,de Castagna mégis a negyedik győzelmét aratta

 


Az olasz Michelle Paco Castagna megszerezte negyedik győzelmét az argentin bajnokságban,melyet Daireauxban rendeztek meg. Ezen a versenyen viszont már nem volt olyan könnyű dolga mint az előző fordulókon ,ugyanis Fernando Coty Garcia,és a két év kihagyás után visszatérő helyi motoros Facundo Albin is megdolgoztatták az európai salakmotorost.

Az alapszakaszban Coty Garcia szerepelt a legjobban és maximális pontszámmal várta a folytatást.A helyi Facundo Albin mindösszesen egyetlen pontot veszített az alapszakaszban ami a kihagyása ellenére biztató formára utalt.Az olasz 27-éves motoros mindkét argentintól kikapott ,és az ezt követő elődöntőben is legyőzte őt Albin ezen az estén már második alkalommal.A másik elődöntőt Garcia nyerte,és így továbbra is veretlen volt a döntő futam előtt.

A döntőben viszont az olasz Castagna összeszedte magát,és letudta győzni a két argentin salakszórót. Castagna ezzel már a negyedik győzelmét ünnepelhette.Mögötte a második helyen Facundo Albin végzett,míg az est addigi legjobb formájában versenyző Fernando Coty Garciának csak a harmadik hely jutott.

Végeredmény 4.forduló Daireaux:
1. Michele Paco Castagna (Olaszország) (2,3,3,3,2) 13+2+3
2. Facundo Albín (3,3,3,2,3) 14+3+2
3. Fernando Garcia (3,3,3,3,3) 15+3+1
************
4. Alex Acuña (2,2,2,2,2) 10+2+0
5. Julio Romano (3,2,3,1,3) 12+F bukott az elődöntőben
6. Eber Ampugnani (1,1,2,3,3) 10+1
7. Mario Niedermeier (Németország) (1,2,1,3,2) 9+1
8. Damián Boyero (0,3,2,2,1) 8+0
----------
9. Claudio Rojas (2,1,1,2,1) 7
10. Leo Domelio (1,1,2,1,2) 7
11. Diego Eleno (3,2,0,0,0) 5
12. Fernando Olivera (0,1,1,1,1) 4
13. Micaela Bazán (0,0,1,1,-) 2

futamról-futamra:
1:Garcia-Castagna-Ampugnani-Olivera
2:Romano-Acuña-Niedermeier-Boyero
3:Albin-Rojas-Domelio-Bazan
4:Eleno
5:Boyero-Eleno-Olivera-Bazan
6: Garcia-Acuña-Domelio
7:Albin-Niedermeier-Ampugnani
8:Castagna-Romano-Rojas
9:Albin-Acuña-Olivera
10:Garcia-Boyero-Rojas
11:Romano-Ampugnani-Bazan
12:Castagna-Domelio-Niedermeier-Eleno
13:Niedermeier-Roja-Olivera
14:Garcia-Albin-Romano-Eleno
15:Ampugnani-Boyero-Domelio
16:Castagna-Acuña-Bazan
17:Romano-Domelio-Olivera
18.Garcia-Niedermeier-Bazan (N)
19:Ampugnani-Acuña-Rojas-Eleno
20: Albin-Castagna-Boyero
Semifinal 1: Garcia-Acuña-Niedermeier-Romano (F)
Semifinal 2:Albin-Castagna-Ampugnani-Boyero

Final:Castagna-Albin-Garcia-Acuña

speedwaytotal

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések