News
Loading...

Argentin bajnokság - Facu Albin második győzelmét söpörte be


Vasárnap rendezték meg az argenti bajnokság második fordulóját,melyet Facundo Albin nyert meg,így a fiatal argentín már második győzelmét söpörhette be.Második helyen végzett Sebastian Clemente,míg a harmadik helyen Fernando Garcia,így ő pezsgőzhetett a dobogó legalsó fokán...

A dobogósok szempontjából ugyanaz a három motoros állhatott fel a pódiumra,mint az első fordulón,viszont Albin remek formája az magáért beszél.Facundo az első két forduló után maximális teljesítményt nyújtott eddig pontvesztesség nélkül.

A lengyel Pawel Miesiac néhány hónapos kihagyás után pattant motorra Bahía Blancaban,de ennek ellenére jól szerepelt.Sikerült a fináléba motoroznia magát,viszont nem tudott bele szólni a fiatal argentinok csatájába,és végül a  negyedik helyen ért célba.

Végeredmény 2-forduló Bahía Blanca :  
1. Facundo Albin - 21 (3,3,3,3,3,3,3) - 1. hely a döntőben
2. Sebastian Clemente - 14 (2,2,2,2,2,2,2) - 2. hely a döntőben
3. Fernando Garcia - 14 (1, -, 3,3,3,3,1) - 3. hely a döntőben
4. Pawel Miesiac - 15 (3,3,2,3,2, 2,0) - 4. helyezés a döntőben
5. Adrian Zubillaga - 10 (3,2,1,1,2,1, R) - motorhiba a döntőben
---------------------------
6. Julio Romano - 12 (2,3,1,3, 3, -)
7. Jonathan Iturre - 10 (2,2,3,1,2,0)
8. Miguel Sanchez - 8 (3,1,3,0,1,0)
9.Lucas Torresi - 8 (0,1,2,2,3,0)
10. Maximiliano Westdorp - 8 (2,2,0,2,1,1)
11. Alejandro Polenta - 7 (1,3,2,1 , 0)
12. Nicolas Marquez - 4 (1,0, 1,2,0)
13. Luciano Goicochea - 3 (1,1,0,0,1)
14. Santiago Martinez - 2 (0,0,1, 0,1)
15. Facundo Groh - 1 (0,1,0,0)
16. Alex Acuna - 1 (0,0,0,1,0)
17. Gustavo Curzio - 0 (0,0,0 , 0,0)
18. Diego Eleno - 0 (0,0,0,0,0)
19. Eber Ampugnani - 0 (0,0,0, -, -)
20. Juan Canepa - 0 (0,0,0, -, -)
21. Nazareno Catanal - 0 (-, -, -, 0,0 )
22. Gabriel Cataffi - 0 (-, -, -, 0,0)

Futamról-futamra: 
1. Albin, Romano, Garcia, Torresi, Groh 
2. Sanchez, Westdorp, Goicochea, Ampugnani, Acuna 
3. Miesiac, Clemente, Marquez, Martinez, Curzio 
4. Zubillaga, Iturre, Polenta, Eleno, Canepa 
5. Miesiac, Westdorp, Groh, Eleno 
6. Romano, Zubillaga, Goicochea, Martinez, Acuna 
7. Albin, Iturre, Sanchez, Marquez, Curzio 
8. Polenta, Clemente, Torresi, Ampugnani, Canepa 
9. Garcia, Polenta, Marquez, Groh, Goicochea 
10. Iturre, Clemente, Romano, Westdorp, Acuna 
11. Albin, Miesiac, Zubillaga, Curzio, Ampugnani 
12. Sanchez, Torresi, Martinez, Eleno, Canepa 
13. Garcia, Clemente, Zubillaga, Groh, Sanchez 
14. Romano, Marquez, Acuna, Eleno, Catalan 
15. Albin, Westdorp, Polenta, Martinez, Curzio 
16. Miesiac, Torresi, Iturre, Goicochea, Cataffi 
17. Garcia, Iturre, Martinez, Catalan, Groh
18. Romano, Miesiac, Sanchez, Polenta, Acuna 
19. Albin, Clemente, Goicochea, Curzio, Eleno 
20. Torresi, Zubillaga, Westdorp, Marquez, Cataffi 

1.Semifinal: Albin, Clemente, Zubillaga, Sanchez 
2.Semifinal:. Garcia, Miesiac, Westdorp, Torresi, Iturre 
Finálé: Albin, Clemente, Garcia, Miesiac, Zubillaga
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!