Szombaton folytatódik a
2016-os SGP-be kerülésért vívott harc. A lettországi és az olaszországi elődöntőkből
továbbjutók az utolsó körbe, a szeptemberi, Rybnikben megrendezésre kerülő SGP
Challenge-be jutnak.
Mind a rigai, mind a
terenzanoi helyszínről 7+1 tartalék versenyző kvalifikálja magát a szeptember
5-én sorra kerülő challenge versenyre, míg a fennmaradó két helyet az FIM
illetékes bizottsága fogja kijelölni.
SGP Elődöntő, Riga:
1. Peter Ljung - Svédország
2. Andžesj Lebedevs - Lettország - szabadkártya
3. Ricky Wells - USA
4. Antonio Lindbäck - Svédország
5. Andrej Karpov - Ukrajna
6. Mirosław Jabłoński - Lengyelország
7. Dakota North - Ausztráia
8. Kenneth Bjerre - Dánia
9. Kjastas Puodżuks - Lettország - szabadkártya
10. Aleksander Loktaev - Ukrajna
11. Peter Kildemand - Dánia
12. Linus Sundström - Svédország
13. Kevin Wölbert - Németország
14. Maksim Bogdanovs - Lettország
15. Karol Baran - Lengyelország
16. Leon Madsen - Dánia
17. Eduard Krčmář - Cseh Köztársaság
18. Kauko Nieminen - Finnország
2. Andžesj Lebedevs - Lettország - szabadkártya
3. Ricky Wells - USA
4. Antonio Lindbäck - Svédország
5. Andrej Karpov - Ukrajna
6. Mirosław Jabłoński - Lengyelország
7. Dakota North - Ausztráia
8. Kenneth Bjerre - Dánia
9. Kjastas Puodżuks - Lettország - szabadkártya
10. Aleksander Loktaev - Ukrajna
11. Peter Kildemand - Dánia
12. Linus Sundström - Svédország
13. Kevin Wölbert - Németország
14. Maksim Bogdanovs - Lettország
15. Karol Baran - Lengyelország
16. Leon Madsen - Dánia
17. Eduard Krčmář - Cseh Köztársaság
18. Kauko Nieminen - Finnország
SGP Elődöntő, Terenzano:
1. Jurica Pavlic - Horvátország
2. Václav Milík - Cseh Köztársság
3. Fredrik Lindgren - Svédország
4. Przemysław Pawlicki - Lengyelország
5. Nicolas Covatti - Olaszország - szabadkártya
6. Chris Harris - Nagy Britannia
7. Max Fricke - Ausztrália
8. Michael Jepsen Jensen - Dánia
9. Martin Vaculik - Szlovákia
10. Piotr Pawlicki - Lengyelország
11. Kim Nilsson - Svédország
12. Tobias Kroner - Németország
13. Kacper Gomólski - Lengyelország - szabadkártya
14. Martin Smolinski - Németország
15. Jesper B. Monberg - Dánia
16. Sam Masters - Ausztrália
17. Mathieu Tresarieu - Franciaország
18. David Bellego - Franciaország
1. Jurica Pavlic - Horvátország
2. Václav Milík - Cseh Köztársság
3. Fredrik Lindgren - Svédország
4. Przemysław Pawlicki - Lengyelország
5. Nicolas Covatti - Olaszország - szabadkártya
6. Chris Harris - Nagy Britannia
7. Max Fricke - Ausztrália
8. Michael Jepsen Jensen - Dánia
9. Martin Vaculik - Szlovákia
10. Piotr Pawlicki - Lengyelország
11. Kim Nilsson - Svédország
12. Tobias Kroner - Németország
13. Kacper Gomólski - Lengyelország - szabadkártya
14. Martin Smolinski - Németország
15. Jesper B. Monberg - Dánia
16. Sam Masters - Ausztrália
17. Mathieu Tresarieu - Franciaország
18. David Bellego - Franciaország
Megjegyzés küldése
Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!