Jason Crump indul a Peter Craven emlékversenyen.

Crump jobbról


Az ausztrál legenda Jason Crump március 21-én részt fog venni a Peter Craven Memorial versenyen Belle Vue-ban.ahol egyébként karrierje során hét évet töltött el.

Jason Crump a 2000-es években hlt szezont töltött a Belle Vue Aces klubnál versenyzőként,és így szívesen látják őt a klubnál.


Mark Lemon a Peter Craven Memorial társszervezője elmondta,hogy : Crump egy háromszoros világbajnok,és a klubunk versenyzője volt hosszú évekig. Amikor megtudtuk,hogy a sporthoz való visszatérést tervezi, azonnal tudtuk hogy be kell vonnunk őt a találkozóba.Nem kell őt bemutatni senkinek Manchasterben,és ezt hiszen ő is szívesen motorozik a Nemzeti Speedway Stadionban.Mi is nagyon örülünk neki,hogy újra láthatjuk őt motoron.Nagyon izgatottak vagyunk az idei statlistát illetően.Természetesen több versenyző fog indulni a klubunktól,és ez így nagyszerű lehetőséget ad a fiúknak a szezonkezdéshez.
Jason Crump egyébként a manchesteri klub legnagyobb öt bajnokai közt is szerepel,és emiatt nagyon népszerű a klubnál.
speedwaygb.co.uk

Post a Comment

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!

Újabb Régebbi