Mathieu Tresarriéu az Európa Bajnok !


Tayacban rendezték meg a 2020-as egyéni Európa bajnoki döntőt,melyet végül a francia Mathieu Tressariéu nyert meg hatalmas magabiztossággal.Második helyen végzett a hollandok legnagyobb tehetsége Romano Hummel,míg a harmadik helyen a szintén holland Dave Meijerink végzett.

forrás/baansportfansite.nl

Végeredmény 
#NaamNat123456P789P101112PCBAR
7Mathieu Tressarieu55104145191.1.
11Romano Hummel4R4595142.2.
9Dave MeijerinkF55494133.3.
15Stephane Tressarieu325385131.4.4.
1Max Dilger257293122.5.5.
2Jacob Bukhave4482104146.6.
14James Wright246284123.7.
12Gaetan Stella3255103134.8.
17Josef Franc4483112135.9.
8James Shanesd3358210d10.
13Theo Pijper033473101.11.
6Edward Kennett527310R102.12.
5Kenneth Kruse Hansen31415163.13.
18Paul Cooper538d8194.14.
3Martin Malekd1101235.15.
10Bernd Diener20213R36.16.
16Fabian Wachs101121317.
4Stephen Green1d1010118.
19Jerome LespinasseNS
20Gabriel DubernardNS

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések