Paco Castagna nyerte az argentin bajnokság 2.fordulóját


Carlos Casaresben rendezték meg az idei argentin bajnokság második fordulóját,melyet az olasz Paco Castagna nyert meg.Az olasz salakmotoros így második győzelmét ünnepelhette,viszont ezen a fordulón már nem volt makulátlan a mérlege,ugyanis Coty  Garcíatól kapott ki fináléban.


Sokan arra számítottak ,hogy a második fordulóba becsatlakozó argentin motoros Coty  García fogja nyerni a versenyt,ugyanis az alapszakaszban nem tudták megállítani,és az ezt követő elődöntőben is diadalmaskodni tudott.Olasz riválisa szintén nem hibázott az elődöntőben,és ő is első helyen kvalifikálta magát a mindent eldöntő fináléba.

A döntőben viszont jött a nagy meglepetés,ugyanis elmaradt az olasz,és az argentin versenyző nagy csatája,mivel  García éppen a döntőben hibázott,és így számára csak a harmadik hely jutott Castagna,és Cuello mögött.

Végeredmény argentin bajnokság 2.forduló Carlos Casares:
1. Paco Castagna (olasz) - 20 (3,3,2,3,3,3,3) - 1. hely a döntőben
2. Facundo Cuello - 16 (2,2,3,3,2,2,2) - 2.hely a döntőben
3. Coty  García- 19 (3,3,3,3,3,3,1) - 3. hely a döntőben
**************
4. Julio Romano - 13 (1,3,2,3,2,2,0) - 4. hely a döntőben
5. Eber Ampugnani - 11 (3,3,3,1,0,1)
6. Mario Niedermeier (német) - 11 (3,2,3,2,1,0)
7. Alex Acuna - 8 (R,2,-,2,3,1)
8. Claudio Rojas - 8 (2,2,2,2,0,0)
9. Luciano Goycochea - 7 (2,1,2,1,1)
10. Diego Eleno - 6 (1,1,1,0,3)
11. Damian Boyero - 6 (1,R,1,2,2)
12. Santiago Gallardo - 4 (2,d,1,-,1)
13. Gonzalo Racosta - 2 (-,0,1,1,F)
14. Sebastian Clemente - 1 (R,1,R,-,-)

futamról-futamra:
1.  García, Goycochea, Romano, Clemente (R)
2. Niedermeier, Rojas, Acuna (R)
3. Castagna, Cuello, Boyero
4. Ampugnani, Gallardo, Eleno
5.  García, Niedermeier, Eleno, Boyero (R)
6. Ampugnani, Cuello, Goycochea, Racosta
7. Castagna, Acuna, Clemente, Gallardo (R)
8. Romano, Rojas
9.  García, Castagna, Racosta
10. Niedermeier, Goycochea, Gallardo
11. Ampugnani, Rojas, Boyero, Clemente (R)
12. Cuello, Romano, Eleno
13.  García, Acuna, Ampugnani
14. Castagna, Rojas, Goycochea, Eleno
15. Cuello, Niedermeier
16. Romano, Boyero, Racosta
17. García, Cuello, Gallardo, Rojas
18. Acuna, Boyero, Goycochea
19. Eleno, Racosta (F)
20. Castagna, Romano, Niedermeier, Ampugnani

elődöntők:
21.  García, Romano, Ampugnani, Rojas
22. Castagna, Cuello, Acuna, Niedermeier

döntő:Castagna, Cuello,  García, Romano


Első forduló eredménye ¤¤¤ 1.forduló ¤¤¤

speedwayTotal/facebook

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések