Autohaus kupa - Negyedik helyen végzett a Benkő - Magosi Páros

A németországi Meissen városában vett részt ma délután a Benkő Roland,Magosi Norbert kettős. Az Autohaus kupa néven kiírt nemzetközi meghívásos páros versenyt a hazai német kettő Richard Geyer-Ronny Weis kettős nyerte meg magabiztosan.Második helyen végeztek a dánok,akik közül Jason Jörgensen motorozott fantasztikus formában .A tizenkilenc esztendős sportoló nem talált legyőzőre ma Meissenben,és maximális pontszámával egyben a mezőny legjobbja is lett.

A harmadik helyen a cseh duó Jan Kvech-Michael Skurla végzett megszerzett 21.pontjukkal.Sajnos nem sikerült a dobogó elérése a magyar vaspapucsosoknak a mai délutánon,ugyanis az összegyűjtött 18.pontjuk csak a negyedik helyre volt elegendő. Benkő Rolandna nyolc pontot sikerült szereznie,míg társának Magosi Norbertnek 10.pont írodott a számlájára.

Ay ötödik helyre az ukánok futottak be 15.ponttal  ,míg a hatodik hetedik helyen 13-13 ponttal a lengyel és a finn duó végzett.