News
Loading...

Junior Challenge győztese Güstrowban Viktor Trofimov

Viktor Trofimov 
Pénteken Güstrowban rendeztek meg egy nemzetközi egynéni meghívásos viadalt,melyen csak junior versenyzők alkották a mezőnyt.A verseny nagy meglepetés embere az alafutamok végéig a Norvégiából érkező Lasse Frederiksen volt,aki az alapszakaszt maximális pontszámmal nyerte meg.A folytatásban viszont az elődöntőben nem sikerült neki a bravúr ,hiszen nem tudta kvalifikáli magát a döntőbe.


A versenyt végül az ukrán Viktor Trofimov nyerte meg,aki a fináléban a dán Mads Hansent,az orosz Roman Lakhbaumt,valamint győzte le,így ő lett a güstrowi junior Challenge győztese.A fiatal ukrán versenyzőt jól ismerjük hazánkban is,hiszen több alkalommal motorozott már nálunk.Róla annyit kell röviden tudni,hogy nagyon komolyan veszi ezt a sportot,emiatt már lengyel államporgársággal is rendelkezik.Ez azt jelenti,hogy a lengyel pályákon jobbnál jobb ellenfelekkel tudja fejleszteni a tudását. 



Végeredmény Güstrow junior egyéni meghívásos

  1. Viktor Trofimov UA (3,3,3,2,3) - 14 + 2 + 1.hely a döntőben
  2. Mads Hansen DK (3,3,1,3,1) - 11 + 3 + 2.hely a döntőben
  3. Roman Lakhbaum RUS (0,1,2,3,3) - 9 + 2 + 3.hely a döntőben
  4. Michael Härtel D (2,3,3,3,2) - 13 + 3 + kizárva a döntőben bukás okozása végett
  5. ------
  6. Lasse Fredriksen N (3,3,3,3,3) - 15 
  7. Daniel Spiller D (3,2,1,1,1) - 8 
  8. Martin Steen Hansen DK (1,2,2,2,2) - 9 
  9. Lukas Fienhage D (2,2,3,0,3) - 10 
  10. Lukas Baumann D (2,1,2,1,2) - 8
  11. Emil Breum D (1,2,2,F/D,0) - 5
  12. Ethan Spiller D (1,1,0,1,2) - 5
  13. Niklas Säyriö FIN (2,0,1,1,1) - 5
  14. Leon Arnheim D (1,1,0,2,0) - 4
  15. Jannik B. Sörensen DK (0,F/D,2,1) - 3
  16. Jed List AUS (0,0,1,0,0) - 1
  17. Brayden Mc Guinness AUS (0,0,0,0,0) - 0
  18. Damian Stalkowski POL (F/d,N,N,N,N) - 0

Futamról-futamra

1: M.Hansen, Fienhage, Breum, McGuiness
2: Trofimov, Baumann, E.Spiller, Lakhbaum
3: Fredriksen, Härtel, S.Hansen, Stalkowski (F/D)
4: D.Spiller, Säyriö, Arnheim, List
5: Trofimov, St.Hansen, Arnheim, McGuinness
6: Fredriksen, Breum,, Baumann, List
7: Härtel, Fienhage, Lakhbaum, Säyriö
8: M.Hansen, D.Spiller, E.Spiller, Sörensen
9: Härtel, Baumann, D.Spiller, McGuinness
10: Trofimov, Breum, Säyriö, Sörensen (F/D)
11: Fienhage, St.Hansen,List, E.Spiller
12: Fredriksen, Lakhbaum, M.Hansen, Arnheim
13: Lakhbaum, Sörensen, List, McGuinness
14: Härtel, Arnheim, E.Spiller, Breum (F/D)
15: Fredriksen, Trofimov, D.Spiller, Fienhage
16: M.Hansen, St.Hansen, Baumann, Säyriö
17: Fredriksen, E.Spiller, Säyriö, McGuinness
18: Lakhbaum, St.Hansen, D.Spiller, Breum
19: Fienhage, Baumann, Sörensen, Arnheim
20: Trofimov, Härtel, M.Hansen, List


Semi 1: M.Hansen, Lakhbaum, Fredriksen, St.Hansen
Semi 2: Härtel, Trofimov, D.Spiller, Fienhage

Finale: Trofimov, M.Hansen. Lakhbaum, Härtel (D)

speedwayforum.de
Megosztás Google Plus

About V. Laci

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése

Írd le véleményed a témával kapcsolatban. További kellemes böngészést kíván a speedwaylive.org szerkesztő csapata!